Alınık Dijon Jant

@farukal gönül 17 sebring ister ama orijinal bulmak hem zor hem maliyetli, sizin jantlar da güzel, kazasız belasız diyelim

@futwrf mis mis benim de aklımda hocam 18 ler için. çok güzel bir seçim güle güle kullanın. 

Hatta geçenlerde golf7 den sökülüp yeni mk4 leona takıldı. Her iki araçta da 10 numara duruyor. Benim için 18 dijon gibi bir şey bu jant.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Yehanoha hocam ben taktırmadım, örnek olması için koydum :)   ama jant değişimi yapacağımda ilk sırada bu jant var :)  

@Musaaksoy Arkadaşım çok istiyor ve arıyor bulamadık. Forumda başka arkadaşlarda var arıyorlar kime denk gelecek bilmiyorum hocam. Mükemmel bir talep var :)  

bir ara b8 comfortline jantı da baktım, ama çok güzel durmaz gibi sanki

Ben de zamanında hitayı satıp sıfır araçtan çıkma dijon jant ve lastikli takım aldım. araca yakışıyor, uyumlu bir görünümü var ve orjinal. Fiyatı da görece olarak uygun. Madridler daha güzel, çok takip ettim ancak zamanla deforme oluyor boyasında sıkıntıları olan bir jant. Çift renk olduğu için boyatmak da sıkıntı.

18" ler hem pahalı hem de yay takmak lazım konforu bozmak istememiştim. Pek denk gelmiyor veya çok para isteniyor yıllanmış jantlara. 

@omurkadir söylediklerinize kesinlikle katılıyorum, bir zamanlar madrid çok araştırdım fakat sorunları var, ayrı bir uğraş istiyor ve temiz bulması zor. Özel değil ise ne kadara aldınız dijonları?

Diger takibe aldığım Audi Jant'lari nunlardi hocam, ilk siradaki RS6 Jant'i cok hoşuma gitmisti ama 17" orjinal yok sanirim onda yada bulamadim diye vazgecmistim ondan.

BCAAED98-5457-4CBE-B355-5CA94AB0FD1B.jpeg

AD5A29D0-37BD-4CD5-9731-C24761F85112.jpeg

0DE10E60-3697-47F4-BBEC-E7D5981D414F.jpeg

CA009598-B5F2-414E-9E39-EC4373754C31.jpeg

D9AB2DB3-A08F-4234-BCAF-D88FEA39CA6B.jpeg

Arkadaşlar aşağıdaki jantı bilen var mı? birde sizce thungsten gri ye yakışır mı acaba?

jant.png

jant2.png

jant3.png

Geri
Üst Alt