VCDS Yazılımları

Arkadaşlar programın yüklenememesi ve lisans problemlerimi sağolsun Recep Bey 2 dakikada çözdü.
15.7.0 programı ve lisans için gerekli programların linki aşağıdadır.
https://drive.google.com/drive/folders/1xoEGodlb1_Bv1QFimMYIT2LAd6Rj3syo?usp=sharing
Yüklenmesi hususunda herkese elimden geldiğince yardımcı olurum.
Estağfurullah hocam ben sadece programı yükleme yöntemini değişik yaptım, son bir umudumuz kalmıştı Lisans için uygun olan loader.exe programınıda siz hallettiniz. Programı paylaştığınız içinde teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba. Ali expresste vagcom kablo istedim ama CD kırık geldi 21.3 sürümü lazım elinde olan var mı

Arkadaşlar merhaba. Ali expresste vagcom kablo istedim ama CD kırık geldi 21.3 sürümü lazım elinde olan var mı
Satıcıya yazın hocam size dosyayı upload edip gönderecektir. Yada yeni birtane CD isteyin.

Yazdım ama cevap gelmedi beklemedeyim
Maalesef benim elimde istediğiniz sürüm yok, henüz paylaşanda çıkmadı. @CemK hocam dediyse kesin doğrudur ilk sayfaya gidip 18.9 sürümünü indirin fakat yazılımı yüklemeyin sadece loader.exe dosyasını alın. Ross-Tech'in sitesinden de 21.9 yazılımı indirip yükleyin loader.exe yi bu sürümünü içine atıp çalıştırın. Yapamazsanız ben halledebilirim.

kablonuzun üzerindeki etikette ne yazıyor ?

Ona göre indirmemiz gerekecek.

Ekli dosyalar

• vcds111.png
    vcds111.png
    32.8 KB · Görüntüleme: 28
Maalesef benim elimde istediğiniz sürüm yok, henüz paylaşanda çıkmadı. @CemK hocam dediyse kesin doğrudur ilk sayfaya gidip 18.9 sürümünü indirin fakat yazılımı yüklemeyin sadece loader.exe dosyasını alın. Ross-Tech'in sitesinden de 21.9 yazılımı indirip yükleyin loader.exe yi bu sürümünü içine atıp çalıştırın. Yapamazsanız ben halledebilirim.

kablonuzun üzerindeki etikette ne yazıyor ?

Ona göre indirmemiz gerekecek.
Görseli paylaştım

Ekli dosyalar

• 16454345245856880735515881194846.jpg
    16454345245856880735515881194846.jpg
    92.4 KB · Görüntüleme: 21

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt