VCDS Yazılımları

Merhaba arkadaşlar, başlıktanta anlaşılacağı gibi bu konu altında en çok kullanılan VCDS yazılımları bulunmaktadır. Hepsini bir konu altında toplamak istedik. Dosyayı indirmek için linke tıkladıktan sonra açılan pencerede 10 saniye kadar geri sayımdan sonra indirmeye hazır olacaktır.

Keyifli Forumlar Dilerim

TÜM DOSYALARIN ŞİFRESİ AYNIDIR:

Rar Pass: www.golftutkusu.com

VCDS - 12.12.3 Download

VCDS -15.7.0 Download

VCDS - 17.8.1 Download

VCDS - 18.1.0 Download

VCDS - 18.2.0 Download

VCDS - 18.9.0 Download

VCDS - 19.6.0 Download

VCDS - 19.6.2 Download

VCDS - 20.4.0 Download

VCDS - 21.9.0 Download
şifre nedir acaba

Arkadaşlar elimde 20.4.1 kablo var ama cd yok yardımcı olabilecek varmı acaba son sürümü yükledim olmadı uyarı verdi

Ekli dosyalar

• 77A97C18-08A9-4FC3-B646-2DA606E5CB98.jpeg
    77A97C18-08A9-4FC3-B646-2DA606E5CB98.jpeg
    114.7 KB · Görüntüleme: 51
evet denedim ama olmadı üstte verdigi hatanın resmini attım o şekil hata veriyor
Programı kurduktan sonra, Vcdsloader.exe yi programın kurulu olduğu dizine attınız mı peki? Interface hatası genellikle bu işlem yapılmadığında olur. İsterseniz kurulum işlemini uzaktan yardım ile ben deneyebilirim.

Programı kurduktan sonra, Vcdsloader.exe yi programın kurulu olduğu dizine attınız mı peki? Interface hatası genellikle bu işlem yapılmadığında olur. İsterseniz kurulum işlemini uzaktan yardım ile ben deneyebilirim.
Çok makbüle girer valla zahmet olmazsa 😊 ne zaman müsait iseniz yapalım

Çok makbüle girer valla zahmet olmazsa 😊 ne zaman müsait iseniz yapalım
Yarın akşama doğru müsait olurum hocam. özelden ben size numaramı yazayım müsaitlik durumu için WhatsApp tan konuşuruz

Selamün aleyküm. Bende 20.4 versiyon vagcom var. Haziran 2021 çıkışlı aracın gizli özelliklerini açabilir miyim ? Ya da nasıl üst versiyona güncelleyebilirim ? @zulalyol @Recep Gül

vcds 17.1.3 crack li sürümüne ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı acaba

Arkadaşlar Merhaba,

VCDS V22.10 arayanlar link paylaşıyorum. Kablo yeni geldi. Bilgisayarımda cd okuyucu olmadığı için programı ve loader'ı internetten buldum. Bilgisayara kurulumunu yaptım loader üzerinden tıkladığımda sorunsuz çalıştı(internet ve antivirüs programı kapalı halde). Henüz kendi aracıma bağlamadım. Bağlayınca da yine yazarım.

Link;
https://drive.google.com/drive/folders/1Eh5Ln_ZDRh-K33cFBRJVnN_I0zPdeatZ?usp=share_link

Arkadaşlar Merhaba,

VCDS V22.10 arayanlar link paylaşıyorum. Kablo yeni geldi. Bilgisayarımda cd okuyucu olmadığı için programı ve loader'ı internetten buldum. Bilgisayara kurulumunu yaptım loader üzerinden tıkladığımda sorunsuz çalıştı(internet ve antivirüs programı kapalı halde). Henüz kendi aracıma bağlamadım. Bağlayınca da yine yazarım.

Link;
https://drive.google.com/drive/folders/1Eh5Ln_ZDRh-K33cFBRJVnN_I0zPdeatZ?usp=share_link
Paylaşım için teşekkürler fakat Klasör boş olarak görünüyor hocam

Aslında klasör doluydu fakat google dan bir mail gelmiş kısıtlanmış. Rar şifreli değildi sanırım onunla alakalı tekrar yüklerim birazdan.
Screenshot_2023-01-21-20-01-46-86_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

Aslında klasör doluydu fakat google dan bir mail gelmiş kısıtlanmış. Rar şifreli değildi sanırım onunla alakalı tekrar yüklerim birazdan.
Ekli dosyayı görüntüle 63282
Vcds'nin loader.exe dosyası virüs olarak göründüğü için kötü amaçlı yazılım olarak kabul ediliyor. Rar, şifreli olsaydı bu engele takılmazdı. Tekrar upload ettiğinizde şifreleme yapın

Geri
Üst Alt