VCDS Yazılımları

Konunun başındaki linkler çalışmıyor sanırım. 15.7.0 yazılım gerekiyor. Bilgisayar değişikliği oldu ve yazılımımız yok.Elinde 15.7.0 olan var mı?
15.7.0 kablosunu windows 11 de çalıştırabilir miyiz?

Teşekkürler hocam,kontrol edildi yeniden şifrelendi ve konuya eklendi. Bahsettiğiniz koruma sistemi tam olarak emin değilim ama sanırım var formumuzda.
Merhaba böyle bir kablo var hangi program çalışırır araç 2018 model golf

Ekli dosyalar

• 1677072777716.png
    1677072777716.png
    578.7 KB · Görüntüleme: 12
@Recep Gül Ana sayfadaki linkler güncellendiği kaybetmiş sanırım. Yenilememiz mümkün müdür ?
Teşekkürler

Selamun aleyküm
Elimde bir tane hex-v2 21.9 kablo var elimde cdsi yok internetten yükledim uygulamayı crack de yapıyorum hesapta ama security access kodlarını kabul etmiyor bi türlü license aktif muhabbeti olmuyor heraldesenin yardımcı olabilirmisiniz 67AE734A-AEE3-47DC-9F64-D4B6E0ADF067.jpeg?

Merhaba arkadaşlar, başlıktanta anlaşılacağı gibi bu konu altında en çok kullanılan VCDS yazılımları bulunmaktadır. Hepsini bir konu altında toplamak istedik. Dosyayı indirmek için linke tıkladıktan sonra açılan pencerede 10 saniye kadar geri sayımdan sonra indirmeye hazır olacaktır.

Keyifli Forumlar Dilerim

TÜM DOSYALARIN ŞİFRESİ AYNIDIR:

Rar Şifre: www.golftutkusu.com

VCDS - 12.12.3 Download

VCDS -15.7.0 Download

VCDS - 17.8.1 Download

VCDS - 18.1.0 Download

VCDS - 18.2.0 Download

VCDS - 18.9.0 Download

VCDS - 19.6.0 Download

VCDS - 19.6.2 Download

VCDS - 20.4.0 Download

VCDS - 21.9.0 Download
Ben şu an 23.3.0 kullaniyorum kabloyu yeni aldim sanirim yeni model araclari kodlamak icin

@Recep Gül Ana sayfadaki linkler güncellendiği kaybetmiş sanırım. Yenilememiz mümkün müdür ?
Teşekkürler
Hocam maalesef yenileyemiyorum. Harici diskimi yanlışlıkla biçimlendirmiştim bundan uzun zaman önce. Başka bir yerde de yedeklerim yoktu. O olaydan 2 ay sonra da laptopum bozuldu şuan elde var bende koca bir sıfır.

Dosyaları upload ettiğim site üyeliğimi silmiş giriş yapamıyorum her yerden kilit yedim anlayacağınız. Forumda elinde yazılım olan arkadaşlar Upload edip buraya paylaşırlarsa tekrardan onları bir araya toparlayabiliriz.

22.10 olan kablom var son versiyon sanırım 23.3 yada üstü günceleme yapabilirimiyim son versiyona

Merhaba arkadaşlar, başlıktanta anlaşılacağı gibi bu konu altında en çok kullanılan VCDS yazılımları bulunmaktadır. Hepsini bir konu altında toplamak istedik. Dosyayı indirmek için linke tıkladıktan sonra açılan pencerede 10 saniye kadar geri sayımdan sonra indirmeye hazır olacaktır.

Keyifli Forumlar Dilerim

TÜM DOSYALARIN ŞİFRESİ AYNIDIR:

Rar Şifre: www.golftutkusu.com

VCDS - 12.12.3 Download

VCDS -15.7.0 Download

VCDS - 17.8.1 Download

VCDS - 18.1.0 Download

VCDS - 18.2.0 Download

VCDS - 18.9.0 Download

VCDS - 19.6.0 Download

VCDS - 19.6.2 Download

VCDS - 20.4.0 Download