VCDS Yazılımları

Tüm vcds ler bilgisayarda kurulu olmak zorunda mı ? En güncel sürüm yeterli değil mi tüm işlemler için ?

@tugrulkoc şifreler forum sitesinin adı kardeşim. www.golftutkusu.com elle yazın kopyala yapıştır yaptığınızda son hanede boşluk bırakırsa şifre yanlış çıkabilir

Merhaba, bir adet kablom var ama sadece 15.7.0 versiyonu ile çalışıyor, fakat bu sürümün programını bilgisayarıma bir türlü kuramadım. programı bir türlü açamıyorum güvenlik duvarı ve antivirüsü kapatıp yüklüyorum fakat programı birtürlü çalıştıramıyorum. ne yapmam gerekiyor acaba? sizlerde 15.7.0 sürümü var mı link paylaşabilir misiniz?

Merhaba, bir adet kablom var ama sadece 15.7.0 versiyonu ile çalışıyor, fakat bu sürümün programını bilgisayarıma bir türlü kuramadım. programı bir türlü açamıyorum güvenlik duvarı ve antivirüsü kapatıp yüklüyorum fakat programı birtürlü çalıştıramıyorum. ne yapmam gerekiyor acaba? sizlerde 15.7.0 sürümü var mı link paylaşabilir misiniz?
Merhaba kurulumu yaptığınız yer de önemli idi diye hatırlıyorum.

C program files klasörü içine değil de
C rosstech şeklinde olmalıydı diye hatırlıyorum.

Merhaba kurulumu yaptığınız yer de önemli idi diye hatırlıyorum.

C program files klasörü içine değil de
C rosstech şeklinde olmalıydı diye hatırlıyorum.
O şekilde yükledim, konunun geçmiş sayfalarında 15.7.0 için link gördüm onu indirdim yükleme videosu da var aynı şekilde denedim fakat program bir türlü çalışmıyor

@asilguzelkoylu
1644305517920.png
VCDSLoader den çalıştırmayı deniyorsunuz değil mi?
VCDS.exe veya masa üstüne gelen kısayoldan değil!

Geri
Üst Alt