VCDS Yazılımları

Aynen hocam hemen hemen yakın problemler,daha önce açılmış bi okuyun isterseniz yorumlar
bu konuyu buraya yazmadan evvel okumuştum ama konu başladığı gibi devam edip sonuca ulaşılamamış malesef. Yine de yazdım oraya da 

@Recep Gül Hem makinemdekini hemde yüklediğimi tekrar indirip denedim hocam golftutkusu açıyor !?

Arkadaşlar merhaba otomatik aracım var şanzımana bağlanmak istiyorum. Vagcom programı nedir. Bu obd2 cihazları ile şanzımana bağlanmak arıza kodlarını görmek mümkünmü. Vcds ile neler yapılabilir ayrı bı kablomu almak gerekiyor bilgi verirminiz. Asıl amacım şanzımana bağlanıp adaptasyon yapabilmek 

@ufukalperozturk güvenilirlik kısmı için birşey diyemem Hocam fakat bizim güncel olarak kullandığımız kablolarla aynı işi görür.Kodlama vs yapabilirsiniz. Fakat bu cihaz 2005 ve alt model araçlar için bilginiz olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gül Teşekkür ederim. Amacım çok büyük şeyler değil aracım GTI sıkıştırdıkça arızalar önümüze seriliyor :D  Amacım aslında kısa vadede arızaları tespit etmek. 

Pardon Hocam. Ürünün açıklama kısmında bu cihaz gizli özellik açmamaktadır diyor. Alacaksanız ona göre karar verin

@ufukalperozturk Forum topluluğu olarak hep AliExpress ten sipariş ederdik. Hemen bir göz atayım bakayım güncel kablo varmı diye.

Geri
Üst Alt