Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

Bugünkü 14:30 paylaşımı. Orta panjurdan küçük bir detay paylaşılmış.

0BDDF29B-ABD9-412B-B353-93337428B05F.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@metinkar

Yanyana Ücretsiz WC varken ücretli WC ye kim girer? 

Boğazlardan geçiş Montreux e göre beleş.....

Hadi paralı kanal yaptılar...yıllık taka tekne yat gemi kayık jet ski geçiş garantisi verecekler mütahite ? Kimse geçmeyince...parası benden çıkacak (beleşi varken?)

Fatih Sultan Mehmet gibi Kadıköy'den Şileye gemileri kazıkların üstünde yürütüp Karadeniz Marmara karasal gemi otoyolu  yapsalar daha baba olur....

@biycash aynen katılıyorum rahatsız edici boyutlara ulaştı artık iş amacından çıktı sayfaya giriyorum birşey yazıcam arabayla ilgili ama büyük oranda yazılanlar siyasi geri çıkıyorum herkes amacına uygun kullansın lütfen sayfayı

@brt06 Bende başlığı açtım, aracın yeni fotosuna baktım ızgarada ki lale detayından bahsedecektim yazılanları görünce hevesim kaçtı, bu şekilde bir öneri sunma gereği duydum.

Siyasî tartışmalar için farklı bir başlık mi açsak, insanlar içini döksün.  Bu başlık altında da yerli aracı teknik olarak değerlendirsek 
Forumumuzda siyaset yasak fakat konu içerisinde müdahale edilmedi pek fazla. Devam edilirse zaten gerekli uyarılar yapılacaktır.

@AhmetCakmak hocam size de bir eleştirim olacak bence çok geç kalındı müdahele edilmekte burada muhalefet partisi gibi davrananlar var kimse kimsenin siyasi görüşünü okumak zorunda değil herkes belli bir yaşın üstünde belli olgunlukta insanlar gelipte siyasi görüşünü her konuya bulaştıramazsın. Bu başlık altında sizin tarafınızdan birçok bilgi paylaşıldı adamlar çoğunu baltaladı en başta sizin emeğinize yazık. 

İranın bu saydıklarınızın hepsinden var ....(araba markası 3 tane hemde)

Made in İran damgalı nükleer füzeleri bile var....

Adam çıkıyor bir tweet'le seni bitiririm diyor ve lafını "ki biliyorsun daha önce bitirdim de diye notunu düşüyor (rahip brunson hikayesi) silaha gerek yok yani...

Kime yazdı bu mektubu ? Reisi cumhura?

Reisi cumhur kim ? Milletin reisi!!

O mektubu bana yazmış yani sarı kafalı zat ???

Bizim ekonomiye ! 

Adalete!

Eğitime!

Sağlığa ihtiyacımız var 

Bu millettenim ! Gidecek yerim yok başka...

Bu nedenle dert ediyorum !!!

Gidebilecek bütçem imkanım olsa bu ülkenin dertlerini dert etmem

Evet burda kalmak zorunda olanlar ?

Trendline/comfortline/highline   vatanseverlik kavramları yaratmayalım 

Varsa Bizans soyundan ruhundan biri arabayla falan uğraşmaz zaten gider bu ülkenin insanını arkasından vurur geçer (öylede oluyor zaten)

Bence bu başlıkta otomobil için tarafsız olup başka bir millet yapmış ya biz değerlendiriyoruz gibi yorum yapılmalı aynı golf u değerlendirir gibi yanlış burda yapılıyor 

Ben bu prototipmidir nedir kaç gündür biryerden tanıdık geliyordu volkicar mış meğerse.Minik hali biraz ama.

Sayın hocam denizaltıyı görelimde başkalarıda ekonomiyi,eğitimi,ülkenin durumunu görsün.
8f4f907813de6637bba06fcf5bccff62.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bence bu başlıkta otomobil için tarafsız olup başka bir millet yapmış ya biz değerlendiriyoruz gibi yorum yapılmalı aynı golf u değerlendirir gibi yanlış burda yapılıyor 
Yanlız mk8 e bile saydırdıysak! 

yerli arabanın ofsaytlarına saydırdığımızda  

Kimse 

Hıyanet-i Vataniyeden savcılığa suç duyurusunda bulunmasın. Cuma görelim bakalım 

Geri
Üst Alt