Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

Üretim başlayınca bu lansmandaki araca talibim tasarım italyan üretim almanların, sağlamdır bu, bursa'da üretilecek olanlara başka talip çıkar ben değilim,  yeni civiclerin ne hale geldiğini gördükten sonra tr üretimi araç almak büyük risk, adamlar baklava tepsisi kalınlığında saç yapmışlar helal onlara
Araba sacını TR fabrika mı üretmiş? Ya da Honda TR fabrika da çalışan Ömer abi mi projesini dizaynını yapmışta TR üretim almam diyorsunuz.  Ömer abime yurtdışında projesi dizaynı yapılmış yurtdışından gelen saç verilmiş montajını yap demiş. Bu dediğiniz global bir sorun.Güzel ülkemin değerini düşürmeyin bence böyle düşünceler ile 

Sacı bilmem ama, TR üretim civiclerde bir ara torpido ön göğüs kapı montajları uygun hizalarda değildi diye hatırlıyorum. Kimin umrunda sigara molası, makara kukara daha önemli. Alman Japon disiplini yokki.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İtalyanlar Bursa'dan çekip gitmeli artık

Şu yerli arabanın yanında 

Egea yüz karası araç !

Hangi yüzle satmaya devam edecekler ? 

Hödük FİAT!!! Hıyar İtalya !!! 

Araba yapmayı bilmeyenler dışarı!

Halk tipi 1.6 motor Ferrari üretirlerse ne ala ?? Yoksa Fiat kapatır fabrikayı

Araba sacını TR fabrika mı üretmiş? Ya da Honda TR fabrika da çalışan Ömer abi mi projesini dizaynını yapmışta TR üretim almam diyorsunuz.  Ömer abime yurtdışında projesi dizaynı yapılmış yurtdışından gelen saç verilmiş montajını yap demiş. Bu dediğiniz global bir sorun.Güzel ülkemin değerini düşürmeyin bence böyle düşünceler ile 
Olay şöyle, sacı tedarik ettikleri firma türk firması japanyodan gelen talimatnameye uyulmadığı için bu sorunlar oluştu, üretimde bantta çalışan ömer abinizin bir suçu yok, sonradan bu düzeltildi fakat kalite kontrolde çalışan türk işçi ve sorumlu amiri mühendisten bu saclar nasıl geçti diye sorarım, en iyi milliyetçilik işini en iyi yapmakla olur diye düşünüyorum, japonyada bu olacak o mühendis gururuna yediremeyip dalga dalga olan c sütununa bağlayıp kendini asardı.

Geri
Üst Alt