Yeni OCTAVİA 21:00 live (prag)

Olmadı işte kabul edin golf 8 olmadı yeni nesil de octavia nin duruşu yeter...

Ha derseniz 2020 octavia mi yoksa 2015 şu anda kullandığım golf mu kesinlikle şu anki golfum bi tane koltuk altı cekmecem hali kaplı düşünün golf 8 alıcam e torpido bile plastik... zaten cekmece yi gectim bussuru ozellik yok o kaput amortisoru o kadar hosuma gidiyor ki ha hergun kullanmiyorum ama silecek suyu bile koyarken cok hos  bence adam onu bile calmis...kim bilir görünmeyen aksami nasıldır....

Velhasili 200 + vereceğinize temiz 2015 2016 alın zevkinize göre golf evladiyelik binin ki golf 9 da iyice sacmalamasinlar a dostlar bizde kukla değiliz a bu çıkmış alalım muhabbeti yapmayalım daha iyisini yapsınlar daha kötü değil...  30 yılımızı veriyoruz yada 20 her neyse gelir duzeyine göre ortalama yine taktir sizindir....

Saygılarimla....

ilk defa sokakta gördüm çokta bir albenisi yok Türkiye de bu kadar erken görülmesi de ilginç

Golf 8 canli goruntulendi bursada. Octavia kesinlikle tüm herseyi bozucak gibi duruyo. Arkasi a5, corolla ve focus her gozunu kapatip actiginda farkli araba olarak canlaniyo yinede cok guzel

Ekli dosyayı görüntüle 25169
Fotoğraflar bizzat bizler tarafından çekilmiştir. Canlı canlı gördük bilginiz olsun. Bursa'da ne işi var diyen arkadaşlar bizde sizler gibi görünce inanamadık. Ama gerçek MK8 Bursa caddelerindeydi.

Almanya'dan otomobil yayıncılarına test amacıyla gönderilmiş olmasın?

@krym zaten kendi üreticisi bile iki aracı aynı seviyede yapmıyor bizim aynı seviyedeki araçmış gibi davranmamız yanlış sadece orta hacimde bir sedan arayanlar için iyi bir seçenek olarak duracaktır bütçesi yeten imkanları el veren kimse gidipte golf yerine octavia almaz. ( iki araç kalite yönünden değil hacim yönünden kıyaslanabilir.)

Moderatör tarafında düzenlendi:
mk7 golfün efsane pasifik  mavisini 3 kere ters tokatlayan bir mavi bu . 

titan blue metallic  diye geçiyor skoda envanterinde. 

kafayı taktım bu araca ve bu rengine . sadece kafayı takmak tabi  imrenmek ağız sulanması içlenme. keşkeler. 

araç kilosu ile ilgili net bir hesaplama yaparak . 

1.0 TSİ  manuel  eyvallah diyebilirdim . 

kütle kasa oranı kurtarmıyor  İSE 1.5 tsi  manuel  aldım gitti bu renkten 

hakkaten alsam  adrenalin top yapardı bende  teslimatta  

buna %112 vergi vercek göz olmadığına göre  rüyamda bir tur atsam yeter (maalesef) 

birde 2. video da  arka stopların ilk açılış atraksiyonu  ÇOK İYİ . 

8 saat önce, Savatage yazdı:

mk7 golfün efsane pasifik  mavisini 3 kere ters tokatlayan bir mavi bu . 

titan blue metallic  diye geçiyor skoda envanterinde. 

kafayı taktım bu araca ve bu rengine . sadece kafayı takmak tabi  imrenmek ağız sulanması içlenme. keşkeler. 

araç kilosu ile ilgili net bir hesaplama yaparak . 

1.0 TSİ  manuel  eyvallah diyebilirdim . 

kütle kasa oranı kurtarmıyor  İSE 1.5 tsi  manuel  aldım gitti bu renkten 

hakkaten alsam  adrenalin top yapardı bende  teslimatta  

buna %112 vergi vercek göz olmadığına göre  rüyamda bir tur atsam yeter (maalesef) 

birde 2. video da  arka stopların ilk açılış atraksiyonu  ÇOK İYİ . 

Hoşgeldin üstat 

yunanistan güncel octavia fiyat listesi .

5. satırdaki 

1.5 tsi  / Manuel / style  octavianın 

vergili 23800 €

vergisiz 17.779 € fiyatına 

göre  bu aracın TR gümrüğüne 15.000 € dan girme ihtimali ?  ( vw nin TR ye uygulayacağı fabrika indirimi ?)

ver ordan bi titan mavi style 1.5 tsi manuel octavia diyesim var ? 

150 hp manuel ? 

bize gelirken 20 beygirini kesip 130 hp manuel olarak getirmeleri de tam abukluk ( bknz seat leon  fr manuel 130 luklar) 

IMG_20201113_010904.jpg

• Beğen
Tepkiler: SCC
Golf 8 in tasarmı bu  olmalıydı. Bence tam ters köşe yapıp GOLF serisini bir tık düşürerek Skoda'yı öne almak istediler...Golf 8 bir sonraki nesile kadar satmayacak, Daha doğrusu GOLF tutkunları bu seri'yi es geçip Skoda'nın bu serisine yoğunlaşacak....Güzel plan :D  güzel senaryo...

logo iptali yap ,  a5 niyetine bin . 

bu arada mk8 golf/ yeni a3 / yeni octavia 

arasından ilk siftahı yapacak araç octavia oldu .

20 aralıkta bayilerde olacak 

dizel yok manuel yok 

elite / premium  olarak 2 donanım . 

elimde donanım listeleri var.. dostum olan ST abi paylaşma ortamlarda başım yanar  dedi ? 

paylaşmak isterdim . aslında

IMG_20201120_184114.jpg

logo iptali yap ,  a5 niyetine bin . 

bu arada mk8 golf/ yeni a3 / yeni octavia 

arasından ilk siftahı yapacak araç octavia oldu .

20 aralıkta bayilerde olacak 

dizel yok manuel yok 

elite / premium  olarak 2 donanım . 

elimde donanım listeleri var.. dostum olan ST abi paylaşma ortamlarda başım yanar  dedi ? 

paylaşmak isterdim . aslında

Ekli dosyayı görüntüle 40406
21 Aralık'ta galericilerin sahibinden ilanlarından daha yakından inceleriz o zaman  :p  

Geri
Üst Alt