2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Hem Almanya hem İngiltere de motor seçeneklerinde tsi motorda otomatik yok.  Dsg  etsi modellerde var .  Golf buraya en aşağı life paketle gelir düşünüyorum. Bu arada manuel 1.0 life paket 23bin euro. Aynı şekilde burya gelirse ez az 300bin demek

@Tsigolf ben görmedim. Konulardan alıntıdır. Türkiye'de olduğu kesin..

@Alpyaman yooook beni çıkar o listeden hayatta 7.5 i bununla değişmem. Tükürdüğümüde yalamam.

Ya düşün ben hemen hemen her gün trafikteyken görüyorum inan hiç dönüp 2.kez bakmıyorum bile. İlk bakışımda ise golfu ne kadar rezil ettikleri için,acıdığımdan bakıyorum. Daha güzel bir model çıkarabilirlerdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gercekten cok degisik olmus her baktigimda diyorum bu arac en az 5-6 senelik gibi duruyor. Yeni hic bir tarafi yok bir kere arkasi tiguan zaten senelerdir trafikte. On tarafinda toyota cizgileri ile senelerdir aramizda, hani hic mi albenisi olmaz arabanin, hele su Türkiye sokaklarinda dolasan renk nedir oyle ya gercekten ustune para verseler bu rengi alin diye alinmaz bence. Alana hayirli olsun denir tabi, tum bunlar gorecelidir. Sahsen yeni bmw 1 kasasi en begendigim HB arac su anda.

Gercekten cok degisik olmus her baktigimda diyorum bu arac en az 5-6 senelik gibi duruyor. Yeni hic bir tarafi yok bir kere arkasi tiguan zaten senelerdir trafikte. On tarafinda toyota cizgileri ile senelerdir aramizda, hani hic mi albenisi olmaz arabanin, hele su Türkiye sokaklarinda dolasan renk nedir oyle ya gercekten ustune para verseler bu rengi alin diye alinmaz bence. Alana hayirli olsun denir tabi, tum bunlar gorecelidir. Sahsen yeni bmw 1 kasasi en begendigim HB arac su anda.
1 kasa bencede güzel ama hayalet kadran göstergeler çok kötü 

şu güzelliği nasıl bırakırsınız[emoji3526]
6634451c4598c476da04ae2a2961ca30.jpg

a1536a9a12e429dc07154971f2b192da.jpg

...

Bırakmak ya da bırakmamak değil aslında.. ben şahsen golf 8'i beğeniyorum. Beğeniyor olmuş olmam Golf 8 alacağım anlamına gelmiyor, en azından şuan için..

Bu arada görüntü tam bir sanat eseri :)  

Bırakmak ya da bırakmamak değil aslında.. ben şahsen golf 8'i beğeniyorum. Beğeniyor olmuş olmam Golf 8 alacağım anlamına gelmiyor, en azından şuan için..
Bu arada görüntü tam bir sanat eseri[emoji4] 
instagram keşfet enfes golflerle kaynıyor içim gidiyor :)

...

@forjust1day 2016 Golf 7'im var, silecek suyu haznesi beyaz, far yıkamam yok. 

Malzemeyi yakından incelemeden ve niteliğini bilmeden bence erken yorum olur. Belkide inceltilerek daha dayanıklı bir ürün de çıkartmöış olabilirler.

Golf 6'dan sonra 7 bile bana bir çok açıdan ucuzlatılmış geldi, en azından izolasyon bence gittikçe zayıflıyor.

Geri
Üst Alt