2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Arkadaşlar genelde far tasarımını beğenmiyorlar ama ben gayet şık buluyorum. İmkanım olsa 7 ye facelift yaparım.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hadi artık alalımmm :))

şöyle kötü böyle çirkin derken gelir gelmez alacam artık zaten dünya 9 la tanisiren biz 8 e yeni yeni alışacaga benziyor bu gidişle...

ocak bitti yaaa ocak yaa nerdesin ey Mk8...:)

@Alpyaman Golf artık bazı ülkelerde o kadar de facto bir araç olmuş ki tipine v.s. çok takılmıyor bunu alan profil. fiyatı kalitesine göre uygun, markası v.w. tüketimi iyi, bakımı ucuz, leasingle az bi peşin verip alıyorsun.

Cok guzel gorunuyo ya ❤ 

Bak bi ton da laf ettik arkasindan 😃 Simdi nasil yuzune bakicaz 8 in 😊

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben anladım, 

Beğenmeyenler, kıyıp da beğenemeyenler..

Şaka bi yana göz alışması ve alışmak durumu söz konusu..

Rakiplerinden de hiç aşağı kalır bir yanı da yok, kimse kusura bakmasın..

/monthly_2021_01/9255C293-EEF6-408F-90A6-3EDC07F9B0D2.jpeg.4d9982a6fb1e29b12cddfc0080f62c74.jpeg

Ne kadar da askerde giydiğim içlik renginde olsa da,

Eksik olan Tr plakalı haliymiş meğer, şimdi daha bi sevildi anlaşılan :)

@ogzogz arac 10 numara kim ne derse desin gayet guzel tam gelip gelmedigi konusunda bilgi sahibi olan varmi acaba bu arac 34 plaka ama test aracimi yoksa bayilere gelmeye basladimi

@Tsigolf ben test aracıdır diye düşünüyorum.

/monthly_2021_01/9255C293-EEF6-408F-90A6-3EDC07F9B0D2.jpeg.4d9982a6fb1e29b12cddfc0080f62c74.jpeg

Ancak eTSI, yani elektrik motor destekli oluşu sebebiyle belki  özel getirilmiş olabilir.

Ya da servis ve bayiler için örnek araç olarak yani yine test aracı olarak da getirilmiş olabilir.

Geri
Üst Alt