2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

@Alpyaman Ben de vardı hocam yeni 1 serisi ancak o kadranlar bile hayalet değil. Analog ama hayalet süsü verilmiş ilginç bir kadrandı. Yeni gelen en fullerine koymuşlar ama hayalet göstergeyi. Onun dışında araç gerçekten harika.

Buyurun trafikten bir görüntü, bakın tampon kısmı tamam. Tiguandan gözler alışık, fakat o ön kısım .......

743B8AC2-171A-473D-B455-0760BB164DFF.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention]Recep Gül [/mention] maskesiz biri var.dikkatimi çekti ((((:)

...

[mention]Recep Gül [/mention] maskesiz biri var.dikkatimi çekti ((((:)

...
Bir değil 3 kişi, sokağın karşısında da 1 kadın 1 erkek var maskesiz , hatta kadın birşeyler yiyor gibi

Golf 8 gelsin artık yeter, Biz beğenmesek de olur  :D

Alıp binenlerden görürüz artık.. hatta otoparkta vs sahibiyle denk gelirse rica minnet dünya gözüyle görürüz  :p

Aslında  7/ 7.5  gövdesi güzeldi çamurluk üstlerini biraz dışa çıkıntılı yaparak. Görsel ve viraj performansı çok iyi olurdu. koltuklar yere yakın.

Farları Standart  7 R çift u yaparak .  ( Lazer led güncellemesi yapılabilir.)

Stopları 7.5 facelift yaparak.  Kayar

Çok daha özel parlak gövde  renkleri ekleyerek. 

Media ekranı adam gibi her şeyi oynatan net 8" üstü hızlı işlemcili ve hafızalı vs..  geldiğimiz çağda halen saçma sapan ekranlar.. Yeni kasada da devam eder bu her bir özellik dünya para ?  Alt paketlerde Ekrandan büyük çerçeve ile gelir. 

Kronik  dertleri düzelterek.  Tiftiklenme - Ön takım - Yalıtım rüzgar sesleri. 

Dsg  6 ileri yağlı tip olmalı kuru tip 250 tork şanzıman bela.. yok yükünü alacan sonra p ye  dq 400 koy bakalım ne olacak. :)

Bakalım  görselde ok yeni kasada neler karşılayacak bizi  ve yetkili servislerin tutumu ne olacak. kişiye göre muamele sıkıştırınca garantiden çözülen işler  ere otomotiv den doğuşa geçince olay çok değişti  .. 

Alt pakette sadece 3/5 yerden alınsa anlarım aracın tamamından kırpmalar. çekmece gözlük yeri yalıtım koltuk kumaşı  donanım kontrol üniteleri bile kırpılmış.  bir şey uygulanacak beyin desteklemiyor. :)   

Bence adam gibi  paketle  250 den gireceğine 300 den girip eksiksiz  yapılmalı kırpmadan.  Opsiyonlar hariç.. 

Aslında  7/ 7.5  gövdesi güzeldi çamurluk üstlerini biraz dışa çıkıntılı yaparak. Görsel ve viraj performansı çok iyi olurdu. koltuklar yere yakın.

Farları Standart  7 R çift u yaparak .  ( Lazer led güncellemesi yapılabilir.)

Stopları 7.5 facelift yaparak.  Kayar

Çok daha özel parlak gövde  renkleri ekleyerek. 

Media ekranı adam gibi her şeyi oynatan net 8" üstü hızlı işlemcili ve hafızalı vs..  geldiğimiz çağda halen saçma sapan ekranlar.. Yeni kasada da devam eder bu her bir özellik dünya para ?  Alt paketlerde Ekrandan büyük çerçeve ile gelir. 

Kronik  dertleri düzelterek.  Tiftiklenme - Ön takım - Yalıtım rüzgar sesleri. 

Dsg  6 ileri yağlı tip olmalı kuru tip 250 tork şanzıman bela.. yok yükünü alacan sonra p ye  dq 400 koy bakalım ne olacak. :)

Bakalım  görselde ok yeni kasada neler karşılayacak bizi  ve yetkili servislerin tutumu ne olacak. kişiye göre muamele sıkıştırınca garantiden çözülen işler  ere otomotiv den doğuşa geçince olay çok değişti  .. 

Alt pakette sadece 3/5 yerden alınsa anlarım aracın tamamından kırpmalar. çekmece gözlük yeri yalıtım koltuk kumaşı  donanım kontrol üniteleri bile kırpılmış.  bir şey uygulanacak beyin desteklemiyor. :)   

Bence adam gibi  paketle  250 den gireceğine 300 den girip eksiksiz  yapılmalı kırpmadan.  Opsiyonlar hariç.. 
Hocam çok güzel içinden gelerek yazmışsınız ancak Alman bu kapsamda aracı 25bin birim parasına alıyor ve çok yeterli görüyor. Biz 300-325 bin birim paraya baz aracı aldığımız için bize yetersiz geliyor. Arada 12 13 birim kat fark var. Türk/AlmanAsgari ücret birim fark 1,8 

saçmalık burada bence

Vergilerrrrr🤪🤪🤪

bu vergiler düşmediği sürece bakar dururuz herşeye..

şimdi 2019 mayıs ayında 4800 e aldığım bir laptop a baktım da şu anki fiyatı aynı site aynı satıcıda 9700 küsür...Daha alalı 2 yıl bile olmamış.Bu sadece bir örnek her kaleme örnek gösterebiliriz.

üretmek mi kolay ithal edip vergi koyup satıp daha çok kazanmak mı kolay?

Bir değil 3 kişi, sokağın karşısında da 1 kadın 1 erkek var maskesiz , hatta kadın birşeyler yiyor gibi
Golf 8 gelsin artık yeter, Biz beğenmesek de olur [emoji3]
Alıp binenlerden görürüz artık.. hatta otoparkta vs sahibiyle denk gelirse rica minnet dünya gözüyle görürüz [emoji14]
karşı kaldırımı görmemiştim (:)
Alana hayırlı olsun vallahi ne diyeyim gözüm yok :)

...

Buyurun trafikten bir görüntü, bakın tampon kısmı tamam. Tiguandan gözler alışık, fakat o ön kısım .......

Ekli dosyayı görüntüle 41885
Daha geniş görünmesinin sebebi resimde daha belirgin.

Polodaki gibi yandaki ütü izi stoplara gelmesi ile omuzları geniş gibi gösteriyor. Stoplar IQ light olması ile bir de dışa doğru olunca arka daha geniş görünüyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf7 üretimi Türkiye için devam ediyor galiba:) 8 seneye makyaj yapabilir.

arkadaslar bayilerden bilgi alan son donemde konusan oldumu 8 ile alakali gelis sureci tarihi konusunda 

Merhaba arkadaşlar birazda ben bilgi vereyim. Araç yeni golf 1.5 ETSİ 150 PS R-Lİ. Doğuş şirketi adına kayıtlı. 05/01/2021 tescilli :)

Bu arabaysa bizimkiler ne ??

WhatsApp Image 2021-01-09 at 23.23.00.jpeg

Geri
Üst Alt