2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Şahsen ben çok beğendim. Golf 7'nin yeri ayrı ama o tombul tasarım yerini daha oturaklı bir tasarıma bırakmış. GTI ve R/Rline versiyondaki tampon çizgileri de ayrı bir hoş olmuş. Fiyatı bilmem ama çıkınca yine ülkemizde de peynir ekmek gibi satılır. :)
Ben de beğendim şahsen. Beğenmeyen arkadaşlardan bi freestyle golf 8 tasarımı yapmalarını bekliyor ve merak ediyorum.

Ön kısımdaki led şerit çok iyi olmuş bence

Ben de beğenenler arasındayım hele R'ın ön tampon çok hoşuma gitti kesinlikle...

İsteyen herkese kısmet olur inşallah diyelim :D  

Daha yakından görmek isteyenlere..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@İlker34 7 zaten sahane, 7,5’ta eklenen ozellikler (far, stop, hayalet ekran vs) daha da guzellestirdi...

Beyazi ilk kez bir arabaya yakistirdim.. Ilk gelin gibi suzulup gecisi efsoydu bence..

Arkada bmw 1 ve 3 serileri gibi havalandırma kaldırmak yerine Golf8'de 3 bölgeli klima gelmiş..

Kaput amortisör kalkmış..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tavan aydinlatma dugmelerinin ve cam tavan dugmesinin dokunmatik olmasi da hoş olmuş. Headup display standart mi olacak acaba?

Arka fena değil ama siradan ve agirligini yitirmiş. Ön taraf baya bildigin kötü, hele alt izgara o ne ya öyle, sis fari, farlar valla önde elle tutulur yer yok bence.

İçeriye gelince konsola gostergeler sanayide takilmis gibi, neden bütünleşik bir tasarim yapilmamis anlamak mümkün değil.

Vites ve bardakliktaki ust seviye gorunum de çöpe gitmiş resmen, bence onemli detaylardandi.

Geri
Üst Alt