Aracıma süt döküldü, nasıl temizlerim.

Olay nereye gelmiş yahu,aracımdan çok memnunum fakat süt döküldüğü için satıyorum,onun için fiyatı uygun tuttum... :D

@iamalegend  son durum nedir acaba?

@Umut

ya burnum kokuya alıştı, yada koku hafifledi diyebilirim :) sipariş ettiğim würth koku gidericiyi henüz kargodan teslim almadım, muhtemelen bugün elime ulaşır ve denerim. sonucu paylaşacağım.

@iamalegend

Hocam benim şirketten bir arkadaşın baya pis olan koltuklarına temizlik yaptırdık ve ayrıca ozonla koku giderimi de yaptılar. Kartal'da Heroic Detailing'de. Dilerseniz Bora Bey'le temasa geçebilirsiniz konuyla ilgili.

@newspeed

hocam ilgin için teşekkür ederim, württen aldığım ürünü sonunda kullandım ve sonuç gayet güzel :) koku ciddi anlamda gitti diyebilirim, olurda tekrar hortlarsa dediğiniz yere gönül rahatlığı ile giderim.

teşekkürler.

@silvershadow

Teşekkür ederim üstat, adamlar gerçekten güzel bir ürün yapmış, gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

saygılarımla

arkadaşlar aynı olay benimde başıma gelmişti kayseride götürmediğim yer kalmadı sonunda umudumu tam yitirip aracımı satmaya karar vermiştim bir tanıdık vasıtasıyla bi arkadaş önerdiler 3 saatlik uygulama sonunda aracımdaki süt kokusu tamamen gitti inanın kokudan eser kalmadı sizinde kayseride sorununuz varsa 0507 621 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz  iyi akşamlar. 

Kokunun giderilmesine sevindim . Süt gerçekten aracı sattıracak kadar kötü kokuya sebep olabiliyor ve çözümü hiç basit değil .  

Önceki aracımda ön yolcu paspasına 1 lt kadar süt dökülmüştü. Denemediğim şey kalmadı. dr mat sprey de dahil. hiçbiri kokuyu gideremedi sadece maskelediler geçici süre. kış ayları olmasına rağmen inanılmaz kötü kokuyordu. aracı kardeşime sattım sorunu bilerek aldı. diş hekimi bir arkadaşından bu muayene ve ameliyat aletlerini temizledikleri hijyen spreyi almış 3 4 kutu onu döktü süt dökülen yere o bile geçirmedi. sadece 1 hafta erteledi kokuyu :)  en son tüm iç döşemeyi söküp temizletti alttaki keçeyi değiştirdi. süt alttaki saçın aralarına girip çökelek gibi olmuş. saç bile temizlendi. koku ancak bu şekilde gitti. Dökülen sütün miktarı da çok önemli ama eğer aracınıza süt döküldü ise döşeme sökülüp temizlenmeden koku gitmez. hele kahve vanilya parfüm falan hiçi işe yaramaz. birde süt dökülen yere  bişeyler sıkarak kokunun gideceğini düşünüp boşuna para harcamayın. dr mat aldım ben 4 kutu. ürünün üstünde içeriği bile yazmıyor. firmayı aradım bunun içinde ne var diye ekstrak var diyor yetkili. ekstrak nedir diyorum hijyenik bir şey diyor :)   ben golfümün içine süt almıyorum sütü taşımıyorum sizde arabanıza süt almayın aldırmayın.

Geri
Üst Alt