Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

Turkishkhan

Üye
 • İçerik sayısı

  24
 • Katılım

 • Son ziyaret

Turkishkhan Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Converted

 • İsim
  Gökhan
 • Yaşadığım Yer
  Kırşehir
 1. Sağol hocam
 2. ABT marşpiyeller tamam
 3. Kırşehir hocam
 4. Scotch deyince ben bulaşık süngerinin sert kısmı sandım ama işe yaradı parlaklığı aldı. Bildiğiniz gibi değil burada sanayi o kadar kötü ki sadece boya kaporta değil her kolu böyle her sanayiye gidişimde bir daha gelmem diye yemin ediyorum ama el mahkum bir şeyler çıkıyor işte hep
 5. Hocam yaklaşık 500 TL'ye mal oldu ama dolar çıldırmadan önceydi. Gece mutfak tezgahında eşimin şaşkın bakışları altında scoth brite ile zımparaladım marşpiyelleri götürdüm boyanır dediler bu sefer
 6. Arkadaşlar aliexpress ten aldığım abt marşpiyel bugün geldi. satıcı astarlı boyaya hazır ürün gönderecekti parlak siyah malzeme göndermiş. sitede tartışma açtım. bu arada sanayide boyacıya götürdüm boyacı bunun boyanamayacağını söyledi. ford servise götürdüm boyanır ama işimiz çok dedi muhtemelende çok para isteyecekti. malum yarıyıl tatili geliyor maraş hatay çevresinde olacağım bu marşpiyelleri götürsem oralarda boyatabilirmiyim? boyanırmı bu malzeme? yoksa gerimi göndereyim?
 7. @setirekli güzel benzetme hocam
 8. hocam ben süt dökülür dökülmez yıkamacıya gittim sütü çekebildiği kadar çekti. yıkama makinaları döşemeye su verip çekiyor. döşemeye verilen su her ne kadar ilaçlıda olsa sütün farklı yerlere ilerlemesine neden oluyor. söylediğim gibi alttaki saca ulaştıysa süt zaten döşemenin sökülmesinden başka çare yok çünkü döşeme ve keçeyi ne kadar temizlerseniz temizleyin sacın aralarına giden süt orda duruyor.
 9. Önceki aracımda ön yolcu paspasına 1 lt kadar süt dökülmüştü. Denemediğim şey kalmadı. dr mat sprey de dahil. hiçbiri kokuyu gideremedi sadece maskelediler geçici süre. kış ayları olmasına rağmen inanılmaz kötü kokuyordu. aracı kardeşime sattım sorunu bilerek aldı. diş hekimi bir arkadaşından bu muayene ve ameliyat aletlerini temizledikleri hijyen spreyi almış 3 4 kutu onu döktü süt dökülen yere o bile geçirmedi. sadece 1 hafta erteledi kokuyu en son tüm iç döşemeyi söküp temizletti alttaki keçeyi değiştirdi. süt alttaki saçın aralarına girip çökelek gibi olmuş. saç bile temizlendi. koku ancak bu şekilde gitti. Dökülen sütün miktarı da çok önemli ama eğer aracınıza süt döküldü ise döşeme sökülüp temizlenmeden koku gitmez. hele kahve vanilya parfüm falan hiçi işe yaramaz. birde süt dökülen yere bişeyler sıkarak kokunun gideceğini düşünüp boşuna para harcamayın. dr mat aldım ben 4 kutu. ürünün üstünde içeriği bile yazmıyor. firmayı aradım bunun içinde ne var diye ekstrak var diyor yetkili. ekstrak nedir diyorum hijyenik bir şey diyor ben golfümün içine süt almıyorum sütü taşımıyorum sizde arabanıza süt almayın aldırmayın.
 10. Difüzör ve ön lip hazır marşpiyel sonrası montaj yapılacak. @silvershadow Hocamın bir yazısındaki tabirle 4 onluk devirdikten sonra orta yaş sendromunun bendeki belirtileri
 11. @ft19 hocam jantın boyalı olmasının ne sakıncası var? Jant kaporta gibimi değerlendiriliyor
 12. Ç Bugün s dizayn'a mesaj yolladım şu cevabı verdiler: "Merhaba; Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün krom malzemedir ve boya yapılmasını tavsiye etmiyoruz. Ama illa boyamak istiyorsanız boyayabilirsiniz. İyi günler dileriz." Boyarsanız tutmaz ama illa boyamak istiyorsanız boyayabilirsiniz anladım ben.
 13. Paslanmaz çelik diye satılan Bagaj koruma çıtası araç rengine boyananilrmi? Boya tutarmı bu parça ?
 14. Ben dolusundan bir comfortline aldım. Aynı paraya Highline alabiliyordum ama onda cam tavan durban ve spor süspansiyon olmuyordu. Limitiminde sonundaydım. Ben donanımı seçtim. çokta memnunum Can'ım golfüm
 15. Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın %12 hesapladım size yapılan indirimi. Ben 16 kasımda % 8 ile almıştım.