Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

Turkishkhan

Üye
 • İçerik sayısı

  37
 • Katılım

 • Son ziyaret

Turkishkhan Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  Gökhan
 • Yaşadığım Yer
  Kırşehir
 1. İlk tercihimiz 0 km @silvershadow Hocam en düşük 2016 model olsun istiyor arkadaş
 2. Arkadaşıma Polo 1.4 DSG TDİ Comfort 90 PS alacağız. Öneri ve yardım bekliyoruz
 3. Hocam benimkide basic bixenon heyecan yaptım şimdi ürün isim ve kodlarını sabırsızlıkla bekliyorum
 4. Bu modül garantiyi etkilermi @ali hocam montaj kolaymı benim buradaki sanayide pek iyi anılarım yokta güvenemiyorum bunlara
 5. Üstadlarım açtırmak istediğim bir kaç özellik var mesela gündüz farlarının gecede yanması, leaving home otomatik devreye girmesi gibi. Bunun için vag kablosu alsam zormudur bunu kullanmak. Birde çok çeşitli kablo var hangisi uyar golf 7 ye. Sadece bu iki özellik için kablo almasam bunları nerde açtırırım. Kırşehirdeyim bu arada
 6. @m.duran evet hocam kasım 2016 trafiğe çıkışlı golf 7 aracım. arıza olmasında
 7. Far anahtarı auto konumunda ve gece olmasına rağmen yanmıyor hocam leaving home @arfkync hocam eskiden yanıyordu sanki
 8. Dostlar 2 gün önce aracımı yıkattım. Farlar sürekli auto konumundaydı yıkayan 0 konumuna getirmiş. Bugün leaving home özelliğinin çalışmadığını farkettim. Farlar auto konumunda coming home çalışıyor ancak diğerinde farlar yanmıyor. Ayarlardan süreleri değiştirdim düzelmedi. Ne yapmam gerekli
 9. Hocam geçmiş olsun ama lütfen çocuktur deyip geçiştirilmesine izin vermeyin. Eğer benim çocuğum bunu yapmış olsa ben araç sahibinin tüm zararını tazmin ederdim. Sizinde bunu istemeye hakkınız var.
 10. İmzaladım tam anlamadım ama sanırım 154. imza oldu
 11. Bebek arabası ancak koltukların arasına sığdı. Kim demiş golf aile arabası değil diye
 12. Yeni r line tamponlar bizim araçlara uyarmı ne dersiniz
 13. Hocam geçmiş olsun önceki aracımda hemen hemen aynı yerde göçük olmuştu hatta kapıda sizinkinden daha fazla uzunca bir göçük vardı. Ankara şaşmazda bir usta % 99 düzeltti. Sadece güneş o bölgeye vurunca hafif bir dalgalanma görünüyor. 150 TL tuttu. İsterseniz ustanın tel ve ismini özelden yollarım.
 14. Sağol hocam
 15. ABT marşpiyeller tamam