Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

Turkishkhan

Üye
 • İçerik sayısı

  39
 • Katılım

 • Son ziyaret

Turkishkhan Hakkında

Converted

 • İsim
  Gökhan
 • Yaşadığım Yer
  Kırşehir
 1. Hocam hayırlı olsun. Ankara'da Basic bi xenon aracıma çift u led uygulaması yaptıracağım yer varmıdır?
 2. Tüm forum üyelerine selamlar. Kasım 2016 da aldığım golf 7 aracımda aldıktan bir kaç hafta sonra sağ arka kapının zor açıldığını farkettim. Yalnız o zamanlar hava çok soğuk olduğundan ve o kapı çok açılıp kapanmadığından donmuş olabilir diye pek üstünde durmadım. Fakat şimdi aynı kapı açılırken ciddi bir gıcırtı sesi geliyor. Kırşehir'de servis olmadığından servise gidemiyorum. Bu gıcırtı neden olabilir. Sizce yağlasam gıcırtı geçermi. Yada ne yapmalıyım.
 3. İlk tercihimiz 0 km @silvershadow Hocam en düşük 2016 model olsun istiyor arkadaş
 4. Arkadaşıma Polo 1.4 DSG TDİ Comfort 90 PS alacağız. Öneri ve yardım bekliyoruz
 5. Hocam benimkide basic bixenon heyecan yaptım şimdi ürün isim ve kodlarını sabırsızlıkla bekliyorum
 6. Bu modül garantiyi etkilermi @ali hocam montaj kolaymı benim buradaki sanayide pek iyi anılarım yokta güvenemiyorum bunlara
 7. Üstadlarım açtırmak istediğim bir kaç özellik var mesela gündüz farlarının gecede yanması, leaving home otomatik devreye girmesi gibi. Bunun için vag kablosu alsam zormudur bunu kullanmak. Birde çok çeşitli kablo var hangisi uyar golf 7 ye. Sadece bu iki özellik için kablo almasam bunları nerde açtırırım. Kırşehirdeyim bu arada
 8. @m.duran evet hocam kasım 2016 trafiğe çıkışlı golf 7 aracım. arıza olmasında
 9. Far anahtarı auto konumunda ve gece olmasına rağmen yanmıyor hocam leaving home @arfkync hocam eskiden yanıyordu sanki
 10. Dostlar 2 gün önce aracımı yıkattım. Farlar sürekli auto konumundaydı yıkayan 0 konumuna getirmiş. Bugün leaving home özelliğinin çalışmadığını farkettim. Farlar auto konumunda coming home çalışıyor ancak diğerinde farlar yanmıyor. Ayarlardan süreleri değiştirdim düzelmedi. Ne yapmam gerekli
 11. Hocam geçmiş olsun ama lütfen çocuktur deyip geçiştirilmesine izin vermeyin. Eğer benim çocuğum bunu yapmış olsa ben araç sahibinin tüm zararını tazmin ederdim. Sizinde bunu istemeye hakkınız var.
 12. İmzaladım tam anlamadım ama sanırım 154. imza oldu
 13. Bebek arabası ancak koltukların arasına sığdı. Kim demiş golf aile arabası değil diye
 14. Yeni r line tamponlar bizim araçlara uyarmı ne dersiniz
 15. Hocam geçmiş olsun önceki aracımda hemen hemen aynı yerde göçük olmuştu hatta kapıda sizinkinden daha fazla uzunca bir göçük vardı. Ankara şaşmazda bir usta % 99 düzeltti. Sadece güneş o bölgeye vurunca hafif bir dalgalanma görünüyor. 150 TL tuttu. İsterseniz ustanın tel ve ismini özelden yollarım.