Forumsal hasar tespiti öneri / göçük düzeltme referandumu

Şu an kaza tutanağı kasko /trf sigorta devreye sokmadan cebimden çözüm arayışındayım tabi..

@Serkanasn bide tampon değişirse mecbur yetkili servislik olacak araç

Tramer / Hasar kaydı hepsi birlikte 5-6-7 bin lira bi anda adli  sicile işleyiverirler...

Sabıka kaydı olmadan bakalım olacak mı?

Açıkçası  çamurluğa 700-750 (göçük düzeltme)

Tampon klips onarımına 150-200 den 

Fazla tutarlar ?

Beni doğuş servise kasko veya trf.sigortadan yapmaya mecbur eder 

Çokkk uzun yıllar sonra bende nazara/kazaya bulaştım.

Evet görüşlerinizi almak isterim?

2 sorum var!

1-malum çamurluk boyasız göÇük düzeltme olma ihtimali nedir(boyada sıyrılma yok hasarlı bölgede)

2 -'tampon çıktı ama klipslerde kırıklar var? Tampon  Klips tamiri /kaynağı diye bişey varmı?. Tamponda en ufak hasar boya sıyrılması göçük yok çünkü.. kırık klipsleri işaretliyorum ..

Kaza sonrası vw doğus servise uğradım ....herşeyi değiştirmeye pek meraklılar ya? Usta çamurluğa bakıp değişmesine gerek yok sadece boyanacak dedi .bu bile dışarda boyasız göçük düzeltme için ümit verdi bana...

Ekli dosyayı görüntüle 24382

Ekli dosyayı görüntüle 24383

Ekli dosyayı görüntüle 24384
Hocam boyasız göçük düzeltme ile yapılır benimkini köpekler ısırdı kime dediysem gocukculer olmaz dedi istanbulda biriyle tanıştım mükemmelde yaptı sert kordon kısmı olduğu halde istanbulda iseniz görüşün bire-bir halleder

Dün ve bugün

Boyasız Göçük düzeltme maliyet net 400 tl

Dün doguş servise uğramıştım!

Çekiçli astarlı boyanacak demişti

Kaskodan %60 hasarsızlık bozulacak nerden baksan 1300 yerine 2000 olacak yenilemede.

Satarken 1 parça boya ..tramer kaydı çıkacak 2000 tl falan...

Bundan iyisi sıfır  mk9 olur (manuel tabi)

IMG_20191014_171817.jpg

IMG_20191015_144441.jpg

@Savatage ustad geçmiş olsun

En büyük kazanız bu olsun

400 tl bedava istanbul'da bu fiyatlara yapan yer bulmak çok zor 

@Savatage geçmiş olsun şaşmazda bir yer önerecektim ancak yaptırmışsınız (kaza batıkentte oldu sanırım bizim oraya benziyor)

Klipsleri kırılmış tamponada 3 klips sıcak kaynak alevi ile işlem uygulandı..

Tampon tümden sökme takma 200 tl de ona verdik

400+200 e cepten  kaza dosyası kapandı

Yapan kişi gerçekten ustaymış tebrikler.Doğuş oto yüksek donanımlı teknisyenleri görse ne der acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam çok geçmiş olsun. Göçük düzeltme gayet başarılı duruyor. Tampon da aynı şekilde yapıldıysa tadından yenmez 😊

@Savatage Geçmiş olsun, bundan iyisi can sağlığı. Nerede tamir ettirdiniz?

@Savatage çamurluk üzerindeki çizgide zaten iz yoktu o sebeple gayet güzel olmuş birkaçgün sonra siz baksanız yerini bile bulamazsınız, tampon braketleri sağlamsa eğer orasıda güzel oturur umarım.

@Savatage çamurluk üzerindeki çizgide zaten iz yoktu o sebeple gayet güzel olmuş birkaçgün sonra siz baksanız yerini bile bulamazsınız, tampon braketleri sağlamsa eğer orasıda güzel oturur umarım.
Çamurluk hat çizgisinin işaretlediğim kısmı tümden pert...

Ayrıca cepheden resimlerden bu hat çizgisinin alt kısmında kalan alanı gözümüzün 3d derinlik algısıgöremiyordu ilk konu fotosunda

Buradaki içe göçmeyi ekleyeceğim bu resim daha iyi gösteriyor.

Yani çizginin üstünü çekiçle,,,,, altını çekiçle...düzeltip o çizgiyi koruyan ustanın elinden öpmeek lazım

Screenshot_20191015-212754.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Savatage hocam geçmiş olsun hasarı örnek olacak şekilde hallettiniz ileride bu şekilde ufak kazaya karışan herkese örnek olacak.

Geri
Üst Alt