Yağmurda Camların Otomatik Kapanması ( Rain Closing )

Yokmu 2015 model RLHS Sensörler için çözüm bulabilen. Aylar oldu sorunumuzu halen çözemedik. denemediğimiz yol kalmadı mı yoksa :)  

Biraz daha umudum var oda tükenince sensör işine gireceğim. Teşekkürler ilgine

One Life Live it.!!!

Merhabalar ben dediğiniz gibi butun kodlamaları yaptım ve sistem calısıyor butun camlar kapanuyor fakat sunroof banamısın demiyor. Sunroofun nasıl kapanmasını saglayacagız acaba?

forumdan Necati ustaya sor. geçen benim araca far-yağmur sensörü montajını yaptı. sağolsun rain closingide ayarladı. yağmur yağınca camlar otomatik kapanıyor.

kendi aracı sanrofluydu ve onunkinde sanrofda otomatik kapanıyordu.

Merhabalar ben dediğiniz gibi butun kodlamaları yaptım ve sistem calısıyor butun camlar kapanuyor fakat sunroof banamısın demiyor. Sunroofun nasıl kapanmasını saglayacagız acaba?
Muhtemelen aracınız 2014 modeldir. Benim cam tavan da kapanmıyor. @necati hocam işin sırrını biliyorsa bize yardımcı olacaktır :)  

@magellanqa @ft19  Arkadaşlar bizim bahsettiğimiz konu 2015 model araçlar için geçerli. 2015 öncesi için herhangi bir sorun yok çoğunda açılıyor ve çalışıyor kodlama. konuya açıklık getirmek adına böyle bir düzeltme ve hatırlatma gereği hissettim. Teşekkürler.

forumdan Necati ustaya sor. geçen benim araca far-yağmur sensörü montajını yaptı. sağolsun rain closingide ayarladı. yağmur yağınca camlar otomatik kapanıyor.

kendi aracı sanrofluydu ve onunkinde sanrofda otomatik kapanıyordu.
@ft19 Hocam sizin media ünitesi çinden alınan yeni mib cihazlardan mı?  Yoksa fabrika çıkışı kendi ekran mı var aracınızda ?

@ft19 Hocam sizin media ünitesi çinden alınan yeni mib cihazlardan mı?  Yoksa fabrika çıkışı kendi ekran mı var aracınızda ?
Orjinal fabrikasyon. Yalnız 2015 de çalınmadan dolayı benden önceki sahibi tarafından yetkili serviste kasko dan yenisi takılmış.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orjinal fabrikasyon. Yalnız 2015 de çalınmadan dolayı benden önceki sahibi tarafından yetkili serviste kasko dan yenisi takılmış.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam hocam teşekkür ettim. Rain closing olayı için sormuştum. Ben Yeni Mib ekrandan var rain closing açtım ama çalışmıyor media üzerinden aktif etmek gerekiyormuş sanırım. 

sayın arkadaşlar, 

rica etsem yağmur yağınca otomatik camların/cam tavanın kapanması kodlama olmadan çalışmıyor mu? konular içinde baya baktım ama göremedim. 

2016 model aracımda geçenlerde cam tavan hafif açık kalmış. yağmur yağmasına rağmen kapanmamış. ben mi yanlış biliyorum acaba bilgilendirebilir misiniz? 

sayın arkadaşlar, 

rica etsem yağmur yağınca otomatik camların/cam tavanın kapanması kodlama olmadan çalışmıyor mu? konular içinde baya baktım ama göremedim. 

2016 model aracımda geçenlerde cam tavan hafif açık kalmış. yağmur yağmasına rağmen kapanmamış. ben mi yanlış biliyorum acaba bilgilendirebilir misiniz? 
Kodlama olmadan mümkün değil hocam.

Merhaba 2016 model highline paket aracımda bu özelliği açmak istiyorum ama bir soru var aklımda . Acaba diyorum bu özellik akü ömrüne olumsuz etki yapar mı? Sensör sürekli çalışır vaziyette mi bekler özellik aktif olursa ve buda ilerde akünün erken bitmesine sebep olabilir mi? Şimdiden teşekkürler . 

Merhaba 2016 model highline paket aracımda bu özelliği açmak istiyorum ama bir soru var aklımda . Acaba diyorum bu özellik akü ömrüne olumsuz etki yapar mı? Sensör sürekli çalışır vaziyette mi bekler özellik aktif olursa ve buda ilerde akünün erken bitmesine sebep olabilir mi? Şimdiden teşekkürler . 
Şimdiye kadar bu özelliğe sahip olup sorunla karşılaşan görmedik. 

2016 model bir araçta kodlanabildiğini görmedim. 2013 model aracıma kodladım sorunsuz çalışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt