Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

magellanqa

Üye
 • İçerik sayısı

  7
 • Katılım

 • Son ziyaret

magellanqa Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  tuna
 • Yaşadığım Yer
  istanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

158 profil görüntüleme
 1. Malesef arabamı satıp bu özellikte bir araba almam söz konusu değil çünkü arabamı çok seviyorum ve alacağım araba 2.el olacağı için neyin ne olduğunu bilemeyeceğim. Dediğim gibi bnm bu sistemi asıl alma nedenim trafikte dur kalk yapması ama açıkçası her önüne gelen önüme girerse malum İstanbul trafiği arkamdakiler beni keser;) Peki bu 3 saniye olayı nedir tam olarak fazla durunca ben mi kaldırıyorum aracı?
 2. Merhabalar Benim 2014 model golf dsg aracım var. Aracım highline donanımlı , acıkcası acc ve line assist dışında herşey var. Fakat bu son zamanlarda kafayı şu ACC olayına taktım ve taktırmak için birkaç yer ile görüştüm. Bana verdikleri rakamlar 4.000 tl ile 4.500 tl arası değişiyor. Arabayı günde en fazla 1-2 saat trafikte kullanıyorum ve anladığım kadarıyla sıkışık trafik araba kendisi durup kalkıyorki beni cezbeden kısmı bu. Şimdi sizlere sormak istediğim sorular var çünkü malesef etrafımda Vw ACC kullanan yok diğer markalarınki de Vw gibi çalışmıyor malesef. 1- Sıkışık trafikte ACC ile dur kalk gitmek ne kadar kullanışlı oluyor? 2-Hız ne olursa olsun önümüze bir engel çıktığında frene hiç basmasak bile tamamen kendisimi duruyor yoksa diğer markalar gibi amaç arabayı mainimuma düşürmek mi? 3-Asıl sorum şu ki sizce bu parayı verip bu özelliği takırmaya değer mi? 4-Bu sistemin çalışması için line assist şart mı?
 3. Evet aracım 2014 model ve kendisine özelden yazdım umarım yardımcı olur.
 4. Merhabalar ben dediğiniz gibi butun kodlamaları yaptım ve sistem calısıyor butun camlar kapanuyor fakat sunroof banamısın demiyor. Sunroofun nasıl kapanmasını saglayacagız acaba?