Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

magellanqa

Üye
 • İçerik sayısı

  7
 • Katılım

 • Son ziyaret

magellanqa Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  tuna
 • Yaşadığım Yer
  istanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

107 profil görüntüleme
 1. Malesef arabamı satıp bu özellikte bir araba almam söz konusu değil çünkü arabamı çok seviyorum ve alacağım araba 2.el olacağı için neyin ne olduğunu bilemeyeceğim. Dediğim gibi bnm bu sistemi asıl alma nedenim trafikte dur kalk yapması ama açıkçası her önüne gelen önüme girerse malum İstanbul trafiği arkamdakiler beni keser;) Peki bu 3 saniye olayı nedir tam olarak fazla durunca ben mi kaldırıyorum aracı?
 2. Merhabalar Benim 2014 model golf dsg aracım var. Aracım highline donanımlı , acıkcası acc ve line assist dışında herşey var. Fakat bu son zamanlarda kafayı şu ACC olayına taktım ve taktırmak için birkaç yer ile görüştüm. Bana verdikleri rakamlar 4.000 tl ile 4.500 tl arası değişiyor. Arabayı günde en fazla 1-2 saat trafikte kullanıyorum ve anladığım kadarıyla sıkışık trafik araba kendisi durup kalkıyorki beni cezbeden kısmı bu. Şimdi sizlere sormak istediğim sorular var çünkü malesef etrafımda Vw ACC kullanan yok diğer markalarınki de Vw gibi çalışmıyor malesef. 1- Sıkışık trafikte ACC ile dur kalk gitmek ne kadar kullanışlı oluyor? 2-Hız ne olursa olsun önümüze bir engel çıktığında frene hiç basmasak bile tamamen kendisimi duruyor yoksa diğer markalar gibi amaç arabayı mainimuma düşürmek mi? 3-Asıl sorum şu ki sizce bu parayı verip bu özelliği takırmaya değer mi? 4-Bu sistemin çalışması için line assist şart mı?
 3. Evet aracım 2014 model ve kendisine özelden yazdım umarım yardımcı olur.
 4. Merhabalar ben dediğiniz gibi butun kodlamaları yaptım ve sistem calısıyor butun camlar kapanuyor fakat sunroof banamısın demiyor. Sunroofun nasıl kapanmasını saglayacagız acaba?