Yağmurda Camların Otomatik Kapanması ( Rain Closing )

@Ender Abi merhaba

Benim aracada kodladık fakat ilk denemelerde çalışmadı sonrada ben denemeyi unuttum eğer çalışırsa mutlaka bilgilendiririm

@fcsrn Eren, konforlu açmayı kapatıyor sanırım yaptığımız kodlamalar.. Bende de aynı durum vardı biliyorsun.. Sonrasında medya'dan tekrar açınca eski haline döndü..  :'(

@fcsrnŞuan bende sıkıntı yok çalışıyor konforlu açma fakat şimdi denedim rain closing çalışmadı bir türlü

@fcsrn Eren, konforlu açmayı kapatıyor sanırım yaptığımız kodlamalar.. Bende de aynı durum vardı biliyorsun.. Sonrasında medya'dan tekrar açınca eski haline döndü..  :'(
Medyadan ayarı mı kapalı diyorsun yani Abi. Az önce dışardaydım hiç aklıma gelmedi, Yusuf Abi de demişti ama unuttum bakmayı.  s=s20  Şuan sende sıkıntı yok o halde. 

Thinkblue nasıl aktif ediliyor hocam ?
Aracin yanina bilgisayar ile inemedim vaktim olduğunda yazarim. Lane asisti acarken kayboluyordu esc ve thinkblue ayarlari 15.7.1 ile

Fakat 15.7.3 ile cozuldu.

Uygulayınca yazarim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RLFS nin uzantısı numerik olarak olan kısmı önemli Eren
emoji1.png
emoji106.png

One Life Live it.!!!
Ender Hocam, şuan araçtayım dediğiniz kod bunlardan biri mi? 

Aynen budur Eren. bi bak bakalım uzantısı vs nedir

One Life Live it.!!!

Aşağıdaki kodlamayı yapacak bir menu bulamadım.Nasıl yapacağız tam olarak?Buraya kadar her şeyi yaptım burayı yapamadım bi.Aracım 2015 model ama fabrikaya göre 2016 model.2016 ocakta almıştım.Ek olarak aracıma aliexpressten tavsiye edilen sensörü alıp taktım.Zaten takınca direk çalışıyor.Bir kodlama falan yapmadım.Eren hocam çalıştırınca aynı sensörle bende umutlandım biraz :)

Select STG 09 (vehicle power)

Select RLS (rain and light sensor) - STG

Byte 0

Enable bit 1

Enable Bit 2

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ekran bu şekilde.

IMG_7676.JPG

@dgn Değerli Hocam, işaretli kısımda ki seçeneklerden RLFS kodlu sensör menüsünü seçip sonrasında coding--->long coding helper a girip işaretleme yapmalısınız. :)

@fcsrn hocam o menü çıkmıyor maalesef. Ondan kafam karıştı.

Geri
Üst Alt