Jump to content

Golf Bagimsiz Suspansiyon Hakkinda

Recommended Posts

• 5 ay sonra...
  • 2 weeks later...

Leon’dan Golf’e geçen biri olarak bağımsız süspansiyonun yol tutuşuna bayılıyorum. Leon da 30 ile girdiğim virajlara Golf 50 ile çok rahat giriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Kendi aracım olan 2011 dizel golf de bağımsız süspansiyon vardı.Golf 7 ile beraber sadece 1.4 tsi ve 1.5 tsi lerde kullanılmaya başlandı.

@allstar06 

tarihinde erkan18135 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yanlış bilmiyorsam golf 5 ve 6 'ların hepsi bağımsız. tamamı !.. 

golf 7'lerde 1.0-1.2 tsı ve 1.6 dizel torsiyon. 1.4-1.5 tsı bg farketmeksizin bağımsız. 2.0 tdı ve 2.0 tsı bağımsız haliyle. bu durum golf 8'de de devam eder diye düşünüyorum.

bu gen. leonlarda  cupra hariç hepsi torsiyon . fr dahil. ama 1 ve 2. gen leonlarda durum farklı. gen 2 leon golf 5  altyapısı kullandıklarından tamamı bağımsız olmalılar. 

bende illa bağımsız olsun diye 1.4 alanlardanım.... 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, gokayozyer yazdı:

bu durum golf 8'de de devam eder diye düşünüyorum.

130 PS'e kadar torsiyon, 150 PS ve üstü bağımsız. Bize 1.5TSi'nin 150 PS olarak geleceğini varsayarsak onda bağımsız olur, diğerleri torsiyon çubuklu.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 ay sonra...

@efrem 2017 facelift, 7.5 olarak tabir edilen 1.4 TSİ 125 beygir golf. Net biçimde bağımsız, kadrajda sol arka tekerden aracın ortasına doğru olan kısım gözükmektedir, dikkat ederseniz diğer tekere doğru düz bir hat gitmemekte; çok noktadan bağlantı gerçekleştiren bir süspansiyon geometrisi görünmektedir. 

8FBA8F2D-1435-475B-99EA-86ADF01A465B.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...