Liqui Moly Turkey Sipariş Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@typhoonsyaklaşık 3 hafta önce bu siteden 5w30 toptech aldım, arabanın tepkilerinde çok net değişiklikler olmadı ama sesinde bariz bir değişikilik hissettim, psikolojik te olabilir :)  

ama genel anlamda memnunum.

@Mudemin Neyden bahsettim ki hocam ben? Unuttum. Yanlış etiketleme oldu sanırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu olaydan anladığım bir çok yerde orjinal şekilde bulabiliriz.

Bu yağın 2020 üretimler geldi mi, bilen var mı?

Bakımı gelen aracıma bu defa LİQUİ MOLY LONG LIFE III 5W-30 5LT (20822)(Ü/T.11.2019) aldim.VW grubuna özel üretilen bir yağ.Fiyati 294.TL.Top Tec 5200 göre daha üstün bir yağ olduğu kanısındayım.Yag değişim süresi daha uzun.

Bakmak isteyen olursa.

N11 alışveriş sitesi / satıcı altunpetrol

Screenshot_20200328-185635.png

Bu yıl bende liqui moly 4200 e geçmeyi düşünüyorum.Fakat fiyatlar çok değişken 1 ay öncesine kadar resmi satış sitesi ile fiyatlar yakın iken şimdi 80-90 tl fiyat farkı oluştu şimdi internet üzerinden alsak sahte çıkma olasılığı nedir? Hepsiburada'da Baysal otomotiv 238 tl den satıyor.Bu satıcıdan mobil yağ aldım açıkçası memnun kaldım.Bu satıcıdan liqui moly yağ alan oldumu veya orijinal çıkmama olasılığı nedir.

https://www.hepsiburada.com/liqui-moly-top-tec-4200-5w-30-5-l-pm-HB0000068XSR

Bu yağın 2020 üretimler geldi mi, bilen var mı?
2020 üretim bulmanıza gerek yok 6-7 aylık yağdan hiç bişey olmaz.. 2 sene eski yağda olsa yağın kapağını açmadığınız sürece bozulmaz., Yeterki doğru saklama koşulları sağlansın yeterli..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt