Liqui Moly Turkey Sipariş Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moderatör tarafında düzenlendi:

Zammı gelmiş 4 lt 265 değildi sanki.

ben bu başlığı  2019 nisan da açtığımda 

resmi web sitesinde 

5 litre olanı 242 liraydı 

şimdi 5 litre olanı 312 lira 

%25 zam olmuş

TÜİK dışı  halkı ilgilendirmeyen  yağlar bunlar

enflasyon Hacı yağına göre hesaplanıyor. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
@yalin KONYA merkezli yaşıyorsanız  LİQUI MOLY SHOP MEKATO Mağazasını kesinlikle tavsiye ederim .

Ekran Alıntısı.PNG

@thelordof  bahsettiğiniz resim oraya ait değil . 

sizin bahsettiğiniz firmanın görseli aşağıdaki resimdir .

Ekran Alıntısı.PNG

@eok88 @metinkar 

BU BİLGİ KESİNLİKLE YANLIŞ BİR BİLGİDİR LİQUI MOLY NİN TÜRKİYE DE 2 ADET DİSTRİBİTÖRÜ VARDIR İZMİR BÖLGESİNDE EGEMOT - İSTANBUL BÖLGESİNDE  ''BAR OTO'' DUR 

FZ RULMAN VE LASKAR  BAROTO NUN BAYİSİDİR  , EGEMOT BURADA HAZIMSIZLIK YAPMAKTADIR  . DİĞER ORJİNAL ÜRÜN SATAN FİRMALARI KARALAMAKTADIR .

Ekran Alıntısıdd.PNG

@forzaGilles  Liqui Moly 'nin Türkiye'deki tek distribütörü Egemot Otomotivdir.!!

Netten X firmadan yağ almayı düşünen arkadaşlar @eok88 Emre arkadaşımızın yazdığı yazıyı okumalarını öneririm;

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bu yazınızdan dolayı sizi tenzih ederim LİQUI MOLY TÜRKİYE DİSTRİBİTÖRLERİNDEN  '' BAR OTO '' tanımadan böyle konuşmanız yakışık almadı 

www.liquimoly.com.tr sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederim 

@eok88 @metinkar 

BU BİLGİ KESİNLİKLE YANLIŞ BİR BİLGİDİR LİQUI MOLY NİN TÜRKİYE DE 2 ADET DİSTRİBİTÖRÜ VARDIR İZMİR BÖLGESİNDE EGEMOT - İSTANBUL BÖLGESİNDE  ''BAR OTO'' DUR 

FZ RULMAN VE LASKAR  BAROTO NUN BAYİSİDİR  , EGEMOT BURADA HAZIMSIZLIK YAPMAKTADIR  . DİĞER ORJİNAL ÜRÜN SATAN FİRMALARI KARALAMAKTADIR .

Ekli dosyayı görüntüle 29111
@Mudemin merhaba hangi bilgi yanlış ben onu anlamadım...

@metinkar MERHABA : FZ RULMAN - LASKAR OTO VE ANTEPDEKİ BAYİNİN  , YETKİLİ DİSTRİBİTÖRDEN ALMADIĞI İÇİN SATTIĞI ÜRÜNLER DE ŞİKAYET OLDUĞUNU BELİRTMESİ , YANİ O ARKADAŞLARIN SAHTE ÜRÜN SATTIĞINI İMA ETMEYE ÇALIŞMIŞ , LASKAR OTO VE FZ RULMAN > SAHADA DAHA AKTİF OLAN BAR OTO NUN BAYİSİDİR . EGEMOT  DEDİĞİNİZ FİRMA , BU ESNAF ARKADAŞLARI KARALAMA TAKDİĞİ UYGULAMAKTADIR . DESTEK VERMEME KONUSUNDA DA ONUN BAYİSİ OLMADIĞI İÇİN DESTEK VERMEMESİ NORMALDİR DİĞER DİSTRİBİTÖR BU KONUDA OK DAHA YARDIMCI OLUYOR'' BAR OTO'' ( ALİ OSMAN BEY)  İLE GÖRÜŞÜLMESİNİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM ŞUNU DA BELİRTMEK İSTERİM ARKADAŞIN BU KONUYU KONUŞTUĞU ZAMAN ANTEP DEKİ BAYİİ EGEMOT UN BAYİSİDİR 

@metinkar MERHABA : FZ RULMAN - LASKAR OTO VE ANTEPDEKİ BAYİNİN  , YETKİLİ DİSTRİBİTÖRDEN ALMADIĞI İÇİN SATTIĞI ÜRÜNLER DE ŞİKAYET OLDUĞUNU BELİRTMESİ , YANİ O ARKADAŞLARIN SAHTE ÜRÜN SATTIĞINI İMA ETMEYE ÇALIŞMIŞ , LASKAR OTO VE FZ RULMAN > SAHADA DAHA AKTİF OLAN BAR OTO NUN BAYİSİDİR . EGEMOT  DEDİĞİNİZ FİRMA , BU ESNAF ARKADAŞLARI KARALAMA TAKDİĞİ UYGULAMAKTADIR . DESTEK VERMEME KONUSUNDA DA ONUN BAYİSİ OLMADIĞI İÇİN DESTEK VERMEMESİ NORMALDİR DİĞER DİSTRİBİTÖR BU KONUDA OK DAHA YARDIMCI OLUYOR'' BAR OTO'' ( ALİ OSMAN BEY)  İLE GÖRÜŞÜLMESİNİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM ŞUNU DA BELİRTMEK İSTERİM ARKADAŞIN BU KONUYU KONUŞTUĞU ZAMAN ANTEP DEKİ BAYİİ EGEMOT UN BAYİSİDİR 
@Mudemin bunun benle ne alakası var ne demek istediğini yinede anlamadım aslında anlama zorluğu çeken birisi değilim... beni etiketlemenizin anlamı nedir benim firma ile onla bunla işim olmaz ne anlatmaya çalıştığını küçük harflerle yazabilirmisiniz...

@metinkar METİN BEY KUSURA BAKMAYIN Bİ YANLIŞLIK OLŞMUŞ   @eok88  BU ARKADAŞI İŞERETLEMEK İSTEMİŞTİM 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt