Liqui Moly Turkey Sipariş Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Synthoil 5W-40 ını aldım kullanıyorum hocam
Neden Synthoil 5W-40 ? aracınız benzinli ise bu yağın 502.00 onayı var ama istanbul için 5w-40 yağa pek ihtiyaç yok

@yalin

@thelordof

@HONEY

Liqui Moly 'nin Türkiye'deki tek distribütörü Egemot Otomotivdir.!!

Netten X firmadan yağ almayı düşünen arkadaşlar @eok88 Emre arkadaşımızın yazdığı yazıyı okumalarını öneririm;

Yazdıklarınızı Okuyunca Almanya'ya mail attım "nereden alacağız? kime güveneceğiz diye". FZ Rulman, Laskar ve Gaziantep'te bir satıcının daha sadece internet satışı yaptıklarını ve tüm ürünlerini  Türkiye distibütörlerinden temin etmedikleri için çok şikayet olduğu bilgisini bana telefonla arayarak verdiler. Arayan kişi Türktü Almanya'da satış departmanında çalışıyormuş. Telefonumu Türkiye distirbütörü Egemot İzmir'e vereceklerini ve beni arayacaklarını söyledi. Onlarda 1 gün sonra aradılar ve internet satışlarında çok sahte ürün olduğu için internette satış yapan tüm bayiliklerini yaz başında iptal ettiklerini ve ürünleri sadece liquimolyturkey.com sitesinden sattıklarını iletti. Hepsiburada'dan vs. satılan ürünleri onlar vermiyormuş. Hatta yazılı olarak ürünleri nereden aldıklarını öğrenmek için talepleri olmuş. Kendi site ve bayileri dışında alınan ürünlerden kaynaklı sıkıntı olduğunda destek vermiyorlarmış. 

Neyse hocam sayende ben de araştırıp bunları öğrendim paylaşmak istedim. 2 hafta önce Toptec 4200 ve engine flus plus aldım. Bir gün sonra elime ulaştı 10.2019 üretimi yağ geldi ve yanında bir iki ürünlerini de hediye göndermişler. Ben değiştirdim yağı arabanın sesi değişti sanki. Birde ortalama yakıtım düştü. Tavsiye ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
250 lira verdikten sonra neden onaylı olmayan bir yağı kullanalım..? :) eski nesil GM araçları için üretilmiş bir yağ
aslında eski nesil opel araçlarından ziyade 1.4 T lerde lspi sorunundan dolayı piston kırma görülünce dexos 2 den bu yağa (dexos1gen2) geçiş yapıldı.

@HONEY

Sahte ürün olduğunu sanmıyorum daha o kadar çok tanınan bilinen bir marka değil 

Bence farklı yoldan ithalat ile getiriyor olabilir diğer satıcılar

Kendileri haricinde başka yerden almasınlar diye sahte ürün diyip insanları şüphe içinde kalıp almasınlar amaçları
Haklsiniz hocam,  Bende protein tozlari kullaniyorum, türkiye distibütörü olan firma cok pahali satiyor. Paralel ithalat ile bir baska firma daha ucuza satiyor, direkt almanyadaki firmadan degil, bulgaristan üzerinden getiriyor, 100 lira ucuza satiyor. Distrübütör firma bu ürünleri satan firmalari sahte ürün satiyor diye karalamaya calisiyor, cünkü onlar yüzünden mecbur fiyatlarini düsürdüler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@eok88 Aynen 4200 Top tec güzel yağ. Nisandan beri kullanıyorum, çok memnunum. Benim anladığım kadarıyla bir kaç distribütör var. Ben FZrulmandan almıştım o zamanlar, indirimli fiyattaydı onda. Bu sıralar fzrulman dükkan tadilatı gibi bir şey var sanırım, ellerinde göremeyince mesaj atmıştım da. 

Liqui moly asıl site bu:

http://liquimoly.com.tr/yetkili-satis-noktalari/#1570310672565-9c7947be-f1c1 

liquimolyturkey sitesi de dediğiniz gibi İzmir de ki egomot'a bağlı bir site. 

@forzaGilles http://liquimoly.com.tr/iletisim/

Bu siteye bakın bir de hocam. 

Valla liquimolyturkey sitesi(izmir) bu siteye ait bir indirim tanımlasa güzel olur. Bazen fiyatlarına bakıyorum da pek kampanya yapmıyor gibiler. :)  Yağ alınca hediye herhangi bir şey yolluyorlarsa ona bir şey diyemem, mevcut fiyat normal derim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt