Liqui Moly Turkey Sipariş Sayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luqui Moly Topctec 4200 kullanan ve servisin kullandığı castrol ile fark gözle görünür diyen var mı acaba? 

Benim kendi kanaatim, Mobil 1 bile castrol den daha kaliteli bir yağ. Castrol reklam vb ile çok gündem de sanki....

45.000 km bakımı için Luqui Moly toptac 4200 düşünüyorum Golf 7 1.4 TSI için.

Yetkli servis bakım için 1.000 tl gibi fiyat söyledi. yağ dılardan getirsem dedim, 450 Tl gibi yağ fiyatı düşeriz dedi.

Yarın kısmet olur ise servise gidip yüz yüze görüşeceğim. Yağı dışardan alıp bakımı yaptıracağım yetkili serviste.

Birde Luqui Moly toptec 4200 ün 4 litresi var mı ? Luqui sitesinden bay listesinden arayıp fiyat sordum bayiye, 4 litre 225 TL , 5 litre 250 TL fiyat verdi.

hb de 160 tl mobil arkadaşlar. değerlendirmek isteyen düşünübilir. ben uzun zamandır eski dizelime de mobil kullandım çok memnumum. mobilden bu yağa geçen varmı , bikaç şey söyleyebilirmi fark hakkında. 

https://www.hepsiburada.com/mobil-1-esp-5w-30-4lt-dpf-araclara-uygun-benzinli-dizel-motor-yagi-uretim-yili-2019-p-HBV00000HYQUZ?id=123&magaza=şokparça&utm_campaign=urun&utm_content=pazarlama&utm_medium=siparis&utm_source=email&utm_term=kategori-genel&wt_em=siparis.pazarlama.kategori-genel.urun

hiç bu fiyattan görmemiştim uzun zamandır geçen sene bile 17 küsürden aldım. 

Yazdıklarınızı Okuyunca Almanya'ya mail attım "nereden alacağız? kime güveneceğiz diye". FZ Rulman, Laskar ve Gaziantep'te bir satıcının daha sadece internet satışı yaptıklarını ve tüm ürünlerini  Türkiye distibütörlerinden temin etmedikleri için çok şikayet olduğu bilgisini bana telefonla arayarak verdiler. Arayan kişi Türktü Almanya'da satış departmanında çalışıyormuş. Telefonumu Türkiye distirbütörü Egemot İzmir'e vereceklerini ve beni arayacaklarını söyledi. Onlarda 1 gün sonra aradılar ve internet satışlarında çok sahte ürün olduğu için internette satış yapan tüm bayiliklerini yaz başında iptal ettiklerini ve ürünleri sadece liquimolyturkey.com sitesinden sattıklarını iletti. Hepsiburada'dan vs. satılan ürünleri onlar vermiyormuş. Hatta yazılı olarak ürünleri nereden aldıklarını öğrenmek için talepleri olmuş. Kendi site ve bayileri dışında alınan ürünlerden kaynaklı sıkıntı olduğunda destek vermiyorlarmış. 

Neyse hocam sayende ben de araştırıp bunları öğrendim paylaşmak istedim. 2 hafta önce Toptec 4200 ve engine flus plus aldım. Bir gün sonra elime ulaştı 10.2019 üretimi yağ geldi ve yanında bir iki ürünlerini de hediye göndermişler. Ben değiştirdim yağı arabanın sesi değişti sanki. Birde ortalama yakıtım düştü. Tavsiye ederim.
@Derqah arkadaşın yazdığı bu yazıyı okumanızı öneririm., liqui moly nin TR'deki tek distribütörü egemot otomotiv ve kendi sitesi haricinde başka bir yerden yağ satışı yapmıyor diye bahsetmiş., https://www.liquimolyturkey.com/5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-5-litre-8973

Liqui Moly'nin 2 farklı web sitesi var., birisi eski distribütörün., diğeri şuanki distribütörün..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles Luqui Moly' in kedi sitesinde Yetkili Satış Noktaları diye bir bölüm var.

Ben oradaki bayi listesinde bulunduğum ildeki satıcıyı bularak aradım. Ancak 4 litre yağ demesi ilginç geldi? 

Luqui sitesinde 4 litre yok. 

@forzaGilles Luqui Moly' in kedi sitesinde Yetkili Satış Noktaları diye bir bölüm var.

Ben oradaki bayi listesinde bulunduğum ildeki satıcıyı bularak aradım. Ancak 4 litre yağ demesi ilginç geldi? 

Luqui sitesinde 4 litre yok. 
İşte ben de diyorum ki; baktığınız site eski distribütörün sitesi, yanlış siteye bakıyorsunuz., arkadaşın paylaştığı yazıyı okusaydınız ne demek istediğimi anlardınız., Resmi distribütör 4 litre bidon getirmiyor.!! Ama o konuştuğunuz yer bizde var demesinin sebebi paylaşılan yazıda neden olduğu yazmakta..

Luqui Moly Topctec 4200 kullanan ve servisin kullandığı castrol ile fark gözle görünür diyen var mı acaba? 

Benim kendi kanaatim, Mobil 1 bile castrol den daha kaliteli bir yağ. Castrol reklam vb ile çok gündem de sanki....

45.000 km bakımı için Luqui Moly toptac 4200 düşünüyorum Golf 7 1.4 TSI için.

Yetkli servis bakım için 1.000 tl gibi fiyat söyledi. yağ dılardan getirsem dedim, 450 Tl gibi yağ fiyatı düşeriz dedi.

Yarın kısmet olur ise servise gidip yüz yüze görüşeceğim. Yağı dışardan alıp bakımı yaptıracağım yetkili serviste.

Birde Luqui Moly toptec 4200 ün 4 litresi var mı ? Luqui sitesinden bay listesinden arayıp fiyat sordum bayiye, 4 litre 225 TL , 5 litre 250 TL fiyat verdi.
liqui moly castrolden çok daha iyi bir yağdır. gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

@Derqah 

meraba evet 4 lt.si var ben aldım konyadaki bayiden.Bu hafta sonu inşlalah ereğlide 5.yıl bakıma gideceiğim.

@thelordof  ben cuma Toptec 4200 aldım,  cumartesi elime ulaştı. Paketten orjinal anahtarlık, liqui Moly camsuyu çıktı. Ayrıca motor yağı 12.2019 üretimiydi çok şaşırdım. Bugünde formlarda gördüğüm engine flush, yakıt katkısı ve motor üst temizleyici aldım. Kargo bilgisini geldi, bu defa hediye buff görünüyor.  Yarın gelirse göreceğim.  Telefonla aradığımda bir sürü soru sordum hepsini cevapladılar.  Aklına birşey takılan varsa arayıp sorsun VW konusunda çok bilgililer.

@eok88 Nerden almıştınız hocam? Ne kadara aldınız?  Belki şimdiden alabilirim duruma göre bende. Bakıma 3-4 ay var. 12.2019 gelmesi çok iyi. :)  Anahtarlık ne marka , liquimoly mi?

Yağı koydunuz mu araca? Beğeneceğinize eminim. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
beyler şimdi benzin dizel ayrımı olmadan ben aşağıdaki yağı 1.0TSI aracımda kullanabilirmiyim...

A7774B0A-A5D4-4F97-B3D8-1C2B71544D51.jpeg

@Derqah arkadaşın yazdığı bu yazıyı okumanızı öneririm., liqui moly nin TR'deki tek distribütörü egemot otomotiv ve kendi sitesi haricinde başka bir yerden yağ satışı yapmıyor diye bahsetmiş., https://www.liquimolyturkey.com/5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-5-litre-8973

Liqui Moly'nin 2 farklı web sitesi var., birisi eski distribütörün., diğeri şuanki distribütörün..
Bu yağ 1.0 TSI 2018 manuel aracıma olur mu arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt