Geç Oldu ama Güzel Oldu

@ercanerten hayırlı olsun aracınız. Yeşil ile mavinin buluştuğu Çayeli'ne (Çayeli tahminim yanlış değildir umarım) mavi boncuk çok yakışacaktır. Kazasız belasız iyi günler dilerim size ve aracınıza... :)

ercanerten dedi:
Nisan ayında 1.6 TDI Tungsten Manuel Sipariş etmiştim belki hatırlarsınız. Üç ay boyunca heyecanlı bir bekleyiş sürdü gitti ve tam araç Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra peder beyin malum zamlar ve aracın DSG olmamasına kafayı takmasıyla siparişimi iptal ettim. Bunun sonrasında piyasadaki ikinci el ve bayilerin ellerinde hazır durumda olan araçları araştırma süreci başladı ki bu süreç zarfında "almıyorum arkadaş Golf falan" dediğim zamanlar da oldu. Bu dönemde en büyük hayal kırıklığım ise gerek piyasadaki eli yüzü düzgün araçlar olsun gerek de bayilerdeki araçlar olsun hepsini beyaz renkte olmasıydı ki beyaz renk de benim son tercihimdi. Derken ümitsizce bayilerle telefon görüşmesi yaptığım bir gün Samsun Özon'daki satış temsilcisi 15 gün sonra ellerinde Pasifik Mavi bir araç olacağını söyledi. Sanırım son zamanlarda aldığım en iyi haberdi  :( '

Babamın "ya o renk çok leke tutar, çiziği çok belli eder, bakımı zordur vs." baskıları henüz gündeme gelmeden durumu önceden sezip hemen kaporayı yatırdım  s=friendship Zaten yaklaşık olarak iki saat sonra da babam aradı beyaz olanı alalım diye fakat iş işten geçmişti.  &:

Sonuç olarak arabayı teslim aldım. ST sağ olsun aracın yanında iki anahtarlık, kauçuk paspas, bagaj havuzu ve yangın tüpünü de hediye olarak verdi. Samsun Rize arası 400 km boyunca araç ile ilgili izlenimim: "MÜKEMMEL!" Uzun uzadıya yazmak da istemiyorum aşağı yukarı aynı düşüncelerdeyiz.

Araç ile ilgili söyleyeceğim tek şey, hangi versiyon olursa olsun bu araçta olmazsa olmaz olan tek opsiyon ErgoActive koltuklar. Kokpitin malzeme kalitesine çok yakışacağını düşünüyorum fakat maalesef ben bu şansa sahip değilim. Herkese iyi günler, kazasız sürüşler dilerim.  :'(
Ercan Hocam;

Hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Çok  müstesna bir renk ve çok müstesna bir araçtır sahibi olduğunuz güzellik.

Fakat en önemlisi her gün sizi olumlu anlamda şaşırtmayı başaracak; çünkü yeniliklerle dolu ve çok incelikli yönleri olmasındandır.

Her gün kendinizi ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı derinden hissettiren bu araç kendinizle ne kadar gurur duysanız azdır duygusunu hissettiren yegane şeylerden biridir.

bu mavi var ya bu mavi...

belki kırk bin defa duyacağınız

"Aaaa ne güzel bir renk bu" diyenlere Vw'in 12 farklı tonundaki mavilerden biri olduğunu söyleseniz ne fayda?

pasifiğin soğuk ve derin sularından alsa da adını aslında kanınızı kaynatacak  bu tonundaki...

bu mavi var ya bu mavi...

Gözlerimizi bayram,

yüreğimizi pır pır ettiren

Nasıl bir mavidir o öyle Allahııımmmm ?

dedirten renklerden biridir kendisi....

Kendisiyle mutluluklar dilerim..

Not: Avatar resminize bayıldım...

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip eylesin.

Hayirli olsun güzel günlerde kazasiz belasiz  :'(

hayırlı olsun hocam  :)   :'( opsiyonları var mı aracın hocam ? yoksa sadece highline donanım mı ?

@ercanerten Maşallah,güzel kareler foto paylaşımını arttırmak lazım :'(

Öncelikle herkese iyi bayramlar dostlar. Canımı oldukça sıkan iki gelişmeden bahsetmek istiyorum. Birincisi arka sol kapı 78 model ford kapıları gibi gıcırdamaya başladı fakat bu diğer problemin yanında devede kulak kalır. Bagaj kapağının üstünde fitillerin hemen yanında boyada boydan boya paslanma var arkadaşlar. Büyük ihtimalle aracı alırken öyleydi keza iki aylık araçta olabilecek bir durum değil bu.

Pazartesi günü iletişime geçeceğim servisle. Tavsiyeleriniz var mı bu konuda? Ben aracı yenisiyle değiştirmeyi bile düşünüyorum o kadar sinirliyim şu an.  8|

@ercanerten

Hocam pas ile ilgili bir foto iyi olurdu. Önerim yok ama sonucu merakla bekliyorum hocam. Geçmiş olsun.

Geri
Üst Alt