Geç Oldu ama Güzel Oldu

ercanerten

Üye
İsim
Ercan
Nisan ayında 1.6 TDI Tungsten Manuel Sipariş etmiştim belki hatırlarsınız. Üç ay boyunca heyecanlı bir bekleyiş sürdü gitti ve tam araç Türkiye'ye giriş yaptıktan sonra peder beyin malum zamlar ve aracın DSG olmamasına kafayı takmasıyla siparişimi iptal ettim. Bunun sonrasında piyasadaki ikinci el ve bayilerin ellerinde hazır durumda olan araçları araştırma süreci başladı ki bu süreç zarfında "almıyorum arkadaş Golf falan" dediğim zamanlar da oldu. Bu dönemde en büyük hayal kırıklığım ise gerek piyasadaki eli yüzü düzgün araçlar olsun gerek de bayilerdeki araçlar olsun hepsini beyaz renkte olmasıydı ki beyaz renk de benim son tercihimdi. Derken ümitsizce bayilerle telefon görüşmesi yaptığım bir gün Samsun Özon'daki satış temsilcisi 15 gün sonra ellerinde Pasifik Mavi bir araç olacağını söyledi. Sanırım son zamanlarda aldığım en iyi haberdi  :( '

Babamın "ya o renk çok leke tutar, çiziği çok belli eder, bakımı zordur vs." baskıları henüz gündeme gelmeden durumu önceden sezip hemen kaporayı yatırdım  s=friendship Zaten yaklaşık olarak iki saat sonra da babam aradı beyaz olanı alalım diye fakat iş işten geçmişti.  &:

Sonuç olarak arabayı teslim aldım. ST sağ olsun aracın yanında iki anahtarlık, kauçuk paspas, bagaj havuzu ve yangın tüpünü de hediye olarak verdi. Samsun Rize arası 400 km boyunca araç ile ilgili izlenimim: "MÜKEMMEL!" Uzun uzadıya yazmak da istemiyorum aşağı yukarı aynı düşüncelerdeyiz.

Araç ile ilgili söyleyeceğim tek şey, hangi versiyon olursa olsun bu araçta olmazsa olmaz olan tek opsiyon ErgoActive koltuklar. Kokpitin malzeme kalitesine çok yakışacağını düşünüyorum fakat maalesef ben bu şansa sahip değilim. Herkese iyi günler, kazasız sürüşler dilerim.  :'(

Bu da Samsun - Rize arası tüketim verilerim. Yolculuk boyunca klima açık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ercanerten

hocam masallah, Allah nazarlardan korusun. mavi görünce ayrı bi mutlu oluyorum :)

Tam istediğim gibi :) Hayırlı olsun hocam.

bu arada en kısa zamanda egzozlara krom uç almanızı tavsiye ederim ;)

Teşekkür ederim abi @maniax

Egzoz ucu için difüzöre uyumlu siyah mı yoksa maviye uyumlu yanık uçlu mu alsam diye karar aşamasındayım henüz :) @snoppy

Aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :)

@Orhan Hoca abi son anda babamla beraber gitmeye karar verdim normalde gelmeyecektim. Hiç de aklıma gelmedi kusuruma bakma.

@ercanerten  Maşallah maviş hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin... :'(

Ah! canımız ciğerimiz babalarımız,ben hiç anlatmayım...

İyi günlerde kazasız belasız kullanın

@ercanerten hayırlı uğurlu olsun kazasiz belasiz 

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ercanerten işte bu ya :'( :( ' hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kazasız belasız inşallah :)

@ercanerten hayırlı olsun keyfini sürün kazasız belasız maşallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt