Geç Oldu ama Güzel Oldu

ercanerten dedi:
İstanbul'da bir ST ile görüştüm bana "fırçasız yıkamadaki ilaçlı köpüğün buna sebep olacağını" söyledi
Olayı körüklemek adına söylemiyorum ama köpükle flan alakalı olduğunu düşünmüyorum babam 2005 passat kullanıyor o zamandan beri sayısız yıkanmıştır hiç bir sorun olmadı aynı şekilde benim araçta aldığımdan beri her hafta yıkıyorum neredeyse umarım tatmin edici bir şekilde sonuçlanır.

ercanerten dedi:
Arkadaşlar aslında çok büyüteceğim bir olay değildi. Her ne kadar "bir zaman sonra aracın başka yerlerinde de olur mu acaba?" endişesi taşısam da mini onarım ile ya da başka yollarla boyasız bir şekilde halletmem de mümkün olabilir fakat beni servisin tavrı sinirlendirdi. Ben burada aracın kalitesi ya da ayıplı ürün vs. konularından daha çok müşteri memnuniyeti kısmında sıkıntı yaşadım. Malum "bu paraya Golf mü alınır?" tavırlarından gına geldi zaten ki en sonunda biriyle papaz olacağım bu yüzden ve bunun karşılığında muhatap kaldığım ilgisizlik ve tabiri caizse pişkinlik insanı sinirlendiriyor. İstanbul'da bir ST ile görüştüm bana "fırçasız yıkamadaki ilaçlı köpüğün buna sebep olacağını" söyledi ki ben kendi elimle ek olarak kurulama yapıyorum aracı yıkattıktan sonra. Sonuç olarak Samsun ile bir görüşme yapmam lazım biraz yoğunum ay sonunda işe başlayacağım hayırlısıyla  :'( o yüzden pek ilgilenemiyorum ama bu işin üstüne gitmekte kararlıyım.
Ercan hocam daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi kırılma noktası müşteri memnuniyetidir,standartın dışında gelişen bu gibi durumlar karşısında firma bir türlü müşteriyi memnun edebilmeli diye düşünüyorum,çok haklısınız.

Bu paraya golf mu alınır?Lafı zaten benim açılış sayfam... s=s20

Diyeceklerdir,

Arabayı hipoya yatırmışsanız ondandır veya deniz kenarında geç vakte kadar mehtabı seyrettiyseniz,bağajını üşütüp kusyordur... :D

Acele etmeyin lütfen sakin davranarak istediğiniz sonuca ulaşırsınız inşallah...

@ercanerten hocam bugün bagaj kapağını açınca aklıma geldiniz. şu paslanma işi ne oldu sizin? 1 haftadır da aktif olmamışsınız.

Uzun bir aradan sonra merhaba öncelikle. Bu sıralar biraz yoğunum pek internete bakamıyorum dostlar. Paslanma işi boyadan ya da kaportadan kaynaklı değilmiş. Su ya da kir birikmesi sonucu boyanın üstünde oluşan bir paslanmaymış. Benzinli bir bezle sildik temizlendi. Şimdilik ters bir durum yok çok şükür.

ercanerten dedi:
Uzun bir aradan sonra merhaba öncelikle. Bu sıralar biraz yoğunum pek internete bakamıyorum dostlar. Paslanma işi boyadan ya da kaportadan kaynaklı değilmiş. Su ya da kir birikmesi sonucu boyanın üstünde oluşan bir paslanmaymış. Benzinli bir bezle sildik temizlendi. Şimdilik ters bir durum yok çok şükür.
hocam valla çok sevindim. sizden sonra hep bagajı açınca oralara bakar olmuştum, aklıma geldikçe de içim acıyodu hep.  :)

Gümüş ayna kaplaması öncesi geçici bir ara renk denemesi yaptık.

IMG_6880.JPG

FullSizeRender (4).jpg

Değerli hocalarım sizlere iki sorum var. İlki öncelik sıralamamda da ilk sırada olan spor yay konusu. Eibach 3,5 cm düşünüyorum ve bizim araçlara uygun olan hangisidir acaba? Ayrıca yay taktıktan sonra spacer gerekli oluyor mu ve en önemlisi bütün bunların garantiye olan etkisi nedir?

İkinci durum ise jant konusu. Açıkçası gönlümde Madrid jantlar var fakat şimdilik Dijon jantlarla takas yapabileceğim bir arkadaşla tanışamadım diyelim. O yüzden farklı arayışlar içerisindeyim fakat replika jantlara da elimi sürmem. Değerleri bizim jantlara çok yakın olduğu için Oz Ultraleggera 17" jant düşünüyorum fakat orijinal ürün satan bir bayi ya da satıcı var mı onu bilmiyorum. Jant değerleri uygun başka jant önerilerinize de açığım. Ultraleggera jantın aşağı yukarı 3500 TL maliyeti var ki maksimum bu seviyelere çıkabilirim zaten, yoksa kim istemez ki ROTARY sahibi olmayı.  &:

@ercanerten

Ateş ediyor maşallah.

Hele ki pleksi plakalık....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pleksilerde bir sürpriz var aslında o fotolarda görünmüyor. 

image.jpg

@ercanerten

Yapmayın Değerli Ercan Hocam yaaaaa

inanın gözlerim doldu...

:000276-medium:

Beni mutlu ettiniz 

Allah da sizi mutlu etsin.

Baştan beri hayalim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Değerli hocalarım sizlere iki sorum var. İlki öncelik sıralamamda da ilk sırada olan spor yay konusu. Eibach 3,5 cm düşünüyorum ve bizim araçlara uygun olan hangisidir acaba? Ayrıca yay taktıktan sonra spacer gerekli oluyor mu ve en önemlisi bütün bunların garantiye olan etkisi nedir?

İkinci durum ise jant konusu. Açıkçası gönlümde Madrid jantlar var fakat şimdilik Dijon jantlarla takas yapabileceğim bir arkadaşla tanışamadım diyelim. O yüzden farklı arayışlar içerisindeyim fakat replika jantlara da elimi sürmem. Değerleri bizim jantlara çok yakın olduğu için Oz Ultraleggera 17" jant düşünüyorum fakat orijinal ürün satan bir bayi ya da satıcı var mı onu bilmiyorum. Jant değerleri uygun başka jant önerilerinize de açığım. Ultraleggera jantın aşağı yukarı 3500 TL maliyeti var ki maksimum bu seviyelere çıkabilirim zaten, yoksa kim istemez ki ROTARY sahibi olmayı.  &:
Eibach Prokit. Spacer gerekmiyor

Çok şükür garantilik bir durumum olmadı. Benim yorumun şöyle; 

Çok çok hızlı yüksek kasisten geçtiniz amortisörde veya takozlarda sıkıntı oldu, servise gittiğinizde aracınızın kullanıcı kaynaklı değişim ve kullanım hatası olduğunu tespit edebilirler ve zorluk çıkarabilirler. Ancak aracınızda spor yay var diye, ayna kumandanız bozuldu veya arka sileceğiniz çalışmadı bu parçalar yayla alakası olmadığı için sorun olmaz diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt