Sürüş profili - MODE tuşu montajı

@Serkanasn üstat bende yanlış olduğunu tahmin ettim toplantı sırasında olduğum için detaylı görüşemedim yarın dahili numarasından arayacağım.

ender elektronikte emin bey bugün olmadığı için görüşemedim ama yapıldığını söylediler.

senin araç makyajlı mı? Ne kadara yaptılar. İnternet sitelerinde ki fiyatta esneme yapıyorlar mı? Bir diğer konuda yetkili servisten ender elektronikte yaptırırsam garanti konusunda sıkıntı yaşar mıyım teyit almam gerekecek tabi konuyu bilen birini bulmam gerek önce:)

peki sürüş olarak fark etti mi?

@Alpyaman Sürüş olarak üst devirlerde sport farkı var lakin alt devirlerde turbo tam devrede değilken farketmek zor ama 1700 devrin üzerindeyken sport modda araç daha bir atak, metin bey bugün yoktu evet bende telefon ile konuşabildim sadece, fiyat olarak bana tuş+montaj+aktivasyon 600 demişlerdi lakin kıymetli bir arkadaş sagolsun aktivasyonunu yaptığı için daha önce benim araca sadece tuş ve montajı yapıldı o sebeple fiyat paylaşmak doğru olmayabilir çünkü aktivasyon online yapılıyor ve oldukça pahalı bir işlem.

Klasik ve yavaş kullanimda modlar arasindaki farki anlamak zor serkan doğru söylemiş , gazlarken yada seri kullanımdaki gaz tepkilerini daha iyi anlıyorsunuz , 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bende aracıma sürüş Müş seçme özelliğini ekletmek istiyorum, hangi Servisi önerirsiniz? Aracım 10 aylık  7,5 1.4 dsg ? Bartın ilinde ikamet ediyorum teşekkür ederim 

@Alpyaman Golf 7,5 ta lisanslı yazılım yapıldığı için fiyat bu şekilde oluyor sanırım, makyaj öncesi olan golf 7 de crack ile yapılıyor aktivasyon, fiyat 7,5 için ideal bu arada tuşu siz AliExpressten alabilirsiniz, tuş eğer esp li olsun derseniz 350-400 arasında enderde siz 150 civarında alırsanız toplam masrafınız 800 civarında olur.

Merhabalar. 7 kasa highline dsg aracım var ben de mode fonksiyonlarını kullanmak için fonksiyon tuşunu ekletmek istiyorum. Hatta mümkün olursa lastik basınç, esp gibi fonksiyonları da ekletmek istiyorum. Aliexpressten buldum tuşları fakat kodlama ve tesisat olaylarından biraz çekiniyorum. Aslında anlarım bu işlerden ama yine de yanlış birşey yapmak istemiyorum. Bu konuda bilen arkadaşlardan bilgi rica ediyorum. 

@strayder hocam mode tuşu servisten kod ile alınırsa çalışabilir. Şu anda diğer yöntemlerle aktivasyon yapılamıyor. Esp ve lastik basınç ise sadece kablo tesisatı çekilerek yapılabilir. 

@strayder hocam mode tuşu servisten kod ile alınırsa çalışabilir. Şu anda diğer yöntemlerle aktivasyon yapılamıyor. Esp ve lastik basınç ise sadece kablo tesisatı çekilerek yapılabilir. 
Evet o zaman mode olayını servise soracağız yapacak birşey yok gibi görünüyor. Hocam, esp ve lastik basınç tesisatı ile ilgili detaylı bir anlatım var mı forumda ya da yabancı kaynaklarda? Ben araştırdım ama pek sağlıklı şeyler bulamadım.

@strayder esp ve lastik basıncı tuşlarının montajı sadece kablo tesisatı ile sınırlı. Tesisat yapılınca işlem tamam. Tuşu AliExpress üzerinden temin ederek kolayca yapabilirsiniz. Mode için beklemenizi tavsiye ederim. Çok daha düşük maliyete yapılabilir. 

@strayder esp ve lastik basıncı tuşlarının montajı sadece kablo tesisatı ile sınırlı. Tesisat yapılınca işlem tamam. Tuşu AliExpress üzerinden temin ederek kolayca yapabilirsiniz. Mode için beklemenizi tavsiye ederim. Çok daha düşük maliyete yapılabilir. 
Anladım hocam. Zaten doğuşun az bir ücret söyleyeceğini hiç zannetmiyorum o yüzden mecbur bekleyeceğiz gibi görünüyor. Tesisatı yapmak için yol gösterici bir video ya da resimli anlatım var mı peki?

Geri
Üst Alt