Sürüş profili - MODE tuşu montajı

@aydancan eco mod sürüşünde accli sürüş sırasında öndeki araç ile mesafe açıldığında yavaş hizlanma yapıyor sportta gaza sonuna kadar basiyor
Evet manuel-DSG fark etmez. Aracınızda Acc+ Sürüş modları var ise seçtiğiniz moda göre hem acc tepkimeleri değişir hem de Direksiyon çok sert veya şehir içi park için yumuşak olur. Bence 1000-1200 tl için değer. Gaz tepkimeleride değişiyor ben 4-5 ay modesuz kullandım 2 yıldır mode ile kullanıyorum Sport modda devir çok daha atik araç hep hızlanma istekli oluyor.

Hazır konu hortlamışken; şu an elimde bi set var lisanslı şekilde. Eski aracım 7 için almıştım. Şu anki aracım 1.0

Bu sistemi 1.0 da uygulayan kullanan varmı?

Hazır konu hortlamışken; şu an elimde bi set var lisanslı şekilde. Eski aracım 7 için almıştım. Şu anki aracım 1.0

Bu sistemi 1.0 da uygulayan kullanan varmı?
Ben. 115hp 2020 midlineplus + ACC li araçta kullanıyorum yaklaşık 16 aydır.

Hocam ender dediğiniz yer burası demi bende yaptırmak istiyorumda bende 2014 1.2 TSİ DSG var klima direksiyon sertliği motor devir çevirmesi falan değişiyor demi baya birde yelken modu geliyormu ?

Montaj dahil yer önerirseniz sevinirim izmirdeyim.Hocam ender crack mı yapıyor enderin yaptığı şekilde olduğu zaman gaz tepkimesi vites vb değişmiyor mu orjinal mi alınması lazım bayiden diğer konulardan okudum da kafam karıştı bi tık.

Son düzenleme:
Servis en son sorduğumda 6500 TL fiyat verdi. Almanya'dan getirtiyoruz 2 haftaya teslim ederiz demişti.
(Set içinde kablo ve tuş takımı çıkıyor bir de aktivasyon kitapçığı servis aktivasyon/montaj yapmıyor)
Bana kalırsa araç otomatik vites değilse veya araçta DCC retrofitine kalkışılmayacaksa gereksiz bir retrofit. (Sadece tuşu işlevsel hale getirmiş olursunuz)
Herkesin keyfi ayrı otomatikte belki yelken moduyla 0.5 Litre daha az yakabilir ama onun dışında pek bir fark olacağını sanmıyorum.
Direksiyon sertliği ve yumuşaklığı için bu kadar para bana göre mantıklı değil.

@HONEY abi sende de yok yok yahu :)
Şaka bir yana aracım manuel olmasa bunu yaptırmayı zamanında düşünmüştüm. Tam yaptırmaya niyetlendim online kodlama yapılacağı için (VW sunucusuna bağlanarak) araç olduğu gibi fabrika çıkış ayarlara dönecek (ACC'nin uçma riski var) bu yüzden bunu rafa kaldırdım. Bu yaz hazır MIB 2.5 yapmışken belki pACC yaparım. Sözüm olsun pACC lisansı için ilk sana geleceğim :)

Reis montaj için yardımcı olabilceğin birşey varsa senden düşüneyim bu direksiyon klima yelken modu gaz tepkisi vb hepsi oluyor demi servisle bi farkı yok

Tabiki de lisans orjinal vw lisansi fark yok

Ama istanbulda olsaydin montaj dahil anahtar teslim 3.500 olurdu

Aracin orjinal gateway olması sart sonradan takilan gateway vb. kadran degisti ise olmaz

Tabiki de lisans orjinal vw lisansi fark yok

Ama istanbulda olsaydin montaj dahil anahtar teslim 3.500 olurdu

Aracin orjinal gateway olması sart sonradan takilan gateway vb. kadran degisti ise olmaz
Abi valla İstanbul’a gelirim belki günübirlik çözersek işide gateway değiştimi bilmiyom araç 2014 comfort 1.2 hız sabitleme falan yok 5GG035280B teyp var abi oda zaten müzikleri falan kadrana vermiyo yani bilemedim alakalı mı ama en azından ben değişmedim

@EsXi bu lisans bende 3.000 tl :)

Tus ve lisans
Bülent Bey ben arabayı alır almaz gaza gelip aliex den sipariş vermiştim tuş setini. Montajınıda kendim yaptım ancak lisanslama ve kodlama konusunu bilmiyorum. Ankara da bir yerden 7500 tl fiyat aldım sadece mode tuşunun aktivasyonu için. Fiyat aldığıma da pişman oldum. Hevesim kursağımda kaldı. Her bindiğimde arabaya boş tuşlarla oynuyorum :cautious: Ankaraya uzaktan bi el atma imkanınız var mı kodlama için :)

@HONEY merhaba hocam bendede 1.5 Tsi otomatik t roc var buna da surus profili uygulamasi yapabiliyormusunuz. Bir kac yere sordum olmuyor dediler yardimci olursaniz sevinirim

Geri
Üst Alt