Sürüş profili - MODE tuşu montajı

Ben bu tuş takımını Çin'den temin ettim ama sadece taktım kablo montajı yapmadım bu montajı nasıl yapabilirim ve aktivasyonu nasıl yapacagız araç 2013 comfort gateway orjinal mi değilmi bilmiyorum gateway nedir onuda bilmiyorum

Ben bu tuş takımını Çin'den temin ettim ama sadece taktım kablo montajı yapmadım bu montajı nasıl yapabilirim ve aktivasyonu nasıl yapacagız araç 2013 comfort gateway orjinal mi değilmi bilmiyorum gateway nedir onuda bilmiyorum
Ben Bülent hocamın yerine dilim döndüğünce anlatayım.Öncelikle bu konuyla ilgili birsürü konu var,araştırırsanız bulursunuz.Tuş takımı tek başına bir işe yaramıyor,bu özelliği aktif etmek için Vw'nin satmış olduğu resmi aktivasyon lisanns'ına ihtiyacınız var,bu lisans aslında bir paketten oluşmakta:
-Kurulum broşürü
-Tuş takımı
-Kablo tesisatı
-Aktivasyon kodu
Orjinal lisansı alınca bu yukarda saydıklarımın hepsi geldiği için,önceden almış olduğunuz tuş takımı anlamsız kalıyor.
Bülent hocam'da kaldıysa lisans vardı,ama öyle ucuz birşey değil,fiyatı şimdi kur artışlarından sonra ne oldu bilmiyorum,varsa kendi versin fiyat bilgisini @HONEY
not:Bu uygulamayı yapabilmek için online bağlantı yapıldığından araçta crek'li herhangi bir donanım olmaması gerek,varsa olmuyor.

Teşekkürler ben şöyle düşünüyordum sürüş modları varya D ve S tuş takınca ve gerekli bağlantıyı yaptıgımda hiç olmazsa onu tuş ile kontrol ederim diye düşünmüştüm onun için tuş takımı aldım @HONEY hocam varmı sizde bu set fiyatı nedir

Geri
Üst Alt