Sürüş profili - MODE tuşu montajı

güncel bir soru sormak istiyorum kullanan arkadaşlara. servis dışında aktive edilenler servis aktivasyonlu araçlara göre farklı mı çalışıyor?

@forjust1daytuna abim selamlar.
benim aracıma sağolsun @zulalyolabim mode tuşunun tesisatını çekti.Ender elektronikte aktivasyon için Metin beye sorduğumuzda '' manuel araçta sadece direksiyona sertlik kazandıracağını,otomatik dsg deki gibi artısı olmayacağını bu sebeplede sadece direksiyon sertliği için bu kadar parayı boşuna vereceğmi''söyleyince aktive etmekten vazgeçmiştim.şimdi sizden ricam bu konuda bilgi sahibi olduğunuz için bana kesin net bilgiyi verebilirmisiniz?eğer tatmin edecekse verdiğiniz bilgilere nazaran sizden aktivasyon talebinde bulunabilirim.
bu arada aracım midline plus paket olsada ACC,kör nokta uyarı sistemi,PLA 3,0 park sistemi,840C üniteli 8''multimedya,orjinal sis farı seti,geri görüş kamerası,hıgh gatevay ve 7,5 hıghlına pakette gelen BCM ünitesini ender elektronikte kodlayarak montajlarını yaptıracağım.ve akabinde ender elektronikteki  beygir arttırma(90hp den 125 hp ye çıkartma)'yı yaptıracağım.
bütün bunları baz alarak mode tuşu aktivasyonunun benim aracıma göre lütfen faydasını veya zararını açıklayarak geri dönüş yaparmısınız?

aracım 2015 manuel 1,6tdi 90 hp blumotıons  midline plustır. ABS beyni yeni versiyondur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar , sürüş profil Seçimi motor , direksiyon ve klimaya etki eder, araç dsg ise sanzimana eco mod seçiminde yelken fonksiyonuda getirir. Aracta eger acc ve adaptif far varsa bu donanimlarida kontrol eder @memin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merkezi multimedya ekranı üzerinden kontrol edilebilen sürüş profilleri Driving Profile Selection, Normal, Comfort*, Sport, Eco, Individual sürüş profilleri arasında seçim imkanı sunmaktadır. Bu modlar, araçta bulunan ekipmanlara bağlı olarak ACC, Klimatronik ve kemer gerdiricilerine müdahale edebilmektedir.

Örneğin Sport modu seçildiğinde, direksiyon elektromekanik desteği azaltılarak daha sert bir karakter kazanırken, gaz pedalının hassasiyeti ve gaz kelebeğinin tepkileri hızlanmaktadır. Araçta sürüşe duyarlı dinamik viraj farı var ise tepkileri hızlanmaktadır. Aynı zamanda emniyet kemeri gerdiricileri de gerilerek sürücüyü koltuğuna sabitlemekte ve hızlı girilen virajlarda daha iyi bir hakimiyet sağlamayı amaçlamaktadır.

Selamlar, ben Enderde yaptirdim surus modunu. Crackli yaptilar, aracim manuel ama gaz tepkileri ve direksiyon sertligi degisiyor. Klima icin birsey diyemiyecegim onu anlayamam heralde.

@forjust1daytuna abim öncelikle tanışmamıza vesile olan bu mode tuşu aktivasyonunu yaptığınız için çok teşekkür ediyorum.orjinal olarak lisanslı olduğu içinde çok şanslıyım.
ayrıca uzaktan bağlantı yaparak mode tuşu aktivasyonuna katkı sağladığı için ve discovery pro mib2 8'' multimedya setini ayarlayan montajını yapan ve sorunsuz çalıştıran yardımsever @CemKCem abime saygılar hürmetler ediyorum.sizler olmasanız ben bu bomboş midline plusı nasıl doldururdum gece yarısı saat 02,30 akadar mode tuşu aktivasyonu,multimedya montajı ve led ampul denemeleri için saat 02,45'e kadar usanmadan  çalıştın be abim.gençlere taş çıkardın maşallah nazar değmesin.

ayrıca katlanır aynadan, geri görüş kamerası,ayak paspas aydınlatması ve kapı altı ışıkları ve tüm iç ortam halojen ışıklarını ledlere çeviren, titiz, arabaya hiçbir zarar vermeden tüm bunları yapan@zulalyolabimede çok teşekkür ediyorum.

Merhaba ben forumda yeniyim benimde golf 7.5 aracima yaptirmistim enderde cok memnundum simdi araci sattim t roc aldim 2022 model 1.5 tsi sormak istedigim bu araca oluyor mu acaba

Geri
Üst Alt