Jump to content

memin

Üye
 • İçerik sayısı

  18
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

11

memin Hakkında

 • Derece
  Yeni üye

Bilgiler

 • İsim
  mehmet emin çakırhan
 • Yaşadığım Yer
  istanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. memin

  Park fren fonksiyonu

  PLA 3,0 park modülü 5Q0 919 298K olma ihtimali varmı? ben genelde park modülünün üzerinde bu kodu okuyorum.benimde kafam karıştı şimdi. hangisi pla 2,0 hangisi pla 3,0 park modülü kodu nedir?
 2. memin

  Güncel Bakım Masrafları

  @forzaGilles merhaba ali kardeşim. forum inan yeni olduğumdan dlayı bana karma karışık geliyor.biraz fazla aşina olunca ozaman neyi nerede bulacağımı daha iyi bileceğim. bosch car servis lerinden bir tanesi atlas servis adında onlarda hem bosch filtre var hemde mann filtre ile castrol motül yağ vamış.direk distribütörden aldıklarını söylüyorlar.ben onların yalancısıyım.isteyene bosch isteyene mann marka takıyorlar. kendilerine dediğin gibi sadece işçilik için teklif ettiğimde öyle bir uygulamaları olmadığını söylediler. sana katılıyorum bosch eski bosch kesinlikle değil ne otomotiv par
 3. memin

  Golf 7 Kararan ayna önerileri.

  metin abi merhaba bu aliexpresteki bu satıcıyı bende takip ediyorum.ürünleri nasıl? güvenilirmi? gerçekten alan takanlardan bir bilginiz varmı?orjinalmi orjinale yakın ürünlermi?
 4. memin

  İSTANBULDAN SELAMLAR (GOLF R)

  hayırlı uğurlu olsun güzel çok güzel Allah kaza bela vermesin inş.
 5. memin

  Güncel Bakım Masrafları

  anlaşılan o ki kardeşim. orjinal mann filtre grubunu buldum buluyorum çok az kaldı.VW onaylı orjinal yağ liqui moly 4200 olacak oda zaten distribütörün (egemot) kendi satış sitesinden alınca ortada orjinal yağ ve filtrelerle ilgili bir şüphe kalmıyor.ve artık gerisini sonra kendim değişeceğim.en doğrusu bu herhalde tırnağın varsa başını kaşı. bende teknik adamım yapamam diye birşey yok bende.
 6. memin

  Güncel Bakım Masrafları

  aracınız 3 yaşını geçmediği için bize sunulan zubizu indirimi ( ki %25 indirim uygulanıyor.) size uygulanmaz.ama siz yinede pazarlık yapın azda olsa domuzdan ne koparsan kar kardır:)
 7. memin

  Güncel Bakım Masrafları

  kardeşim bana verilen teklif eko seri teklifti.doğuş 1500 leri diğeri ise 1420 leri söyledi. ayrıca anlaşmalı bosch car la daha önce ters düşmüşlüğün varmıdır? benim için çünkü takılan parça markanın orjinali olsun yağda orjinal olsun yeterli.illa yetkili servsi diye bir alışmışlığım yok,fakat iş mekanik parça değişimi ve arıza bulmaya gelincede yetkili servisten asla şaşmam arada özel servis ile dağlar kadar fark olsa bile.
 8. memin

  Güncel Bakım Masrafları

  @isimania kardeşim bu tarz siteler çok var.n11 dede çok olumlu geri bildirim alanlar var.fakjat unutmayalımki bir çok insan psikolojik olarak alışverişlerini olumlu bulur.bu tarz ürünler yemek gibi tadına bakınca anlaşılacak şeyler olmadığı için teknik olarak nasıl işlev göreceğini asnlayamıyoruz.ve piytasada yabancı menşeeli yağ ve filtre gibi dövize endeksli çok sahte birebir aynı gibi görünen ürünler var. zaman gerçekten çok kötü bu pahalılığı kötüye kullanan çok simsar var. dikkatli olun derim.yetkili servisler ve distribütörler ile anlaşması olan özel servislere ( örneğin bosch yetki
 9. memin

  Güncel Bakım Masrafları

  kardeşim selam sana çok güzel fiyat vermişler,biz iyisimi arabaları oraya getirelim bana burda istanbulda yağ,yağ filtresi,orjinal polen filtresi,hava filtresi,yakıt filtresi,karter tapasına ve cam suyuna 1425 tl dediler. sence iyi fiyata yaptırmamışmısın.sen kesin Allahın sevdiği kulusun
 10. memin

  Güncel Bakım Masrafları

  merhaba arkadaşlar banada tamaş yetkili servisten yağ,yağ filtresi,eco seri polen filtre,yakıt filtresi ve hava filtresi için indirimli haliyle 1425 tl dediler.fiyatlar almış başını döviz kuru yüzünden gitmiş. biraz araştırıp dışarıda kendim yaptırayım dedim.bu seferde hadi yağı orjinal liqui moly den VW için onay almış yağını aldım diyelim, ya filtreler onlara gelince kaçak göçek sahtesi çok var bilginiz olsun. bu uzman parçadan tüm filtreleri buldum ama bu satıcıya güven olurmu? daha önce alışveriş yapanlar mann filtre grubu aldıysa memnun kaldımı ve gerçektende bu satıcı yetkili bayi
 11. memin

  29 Eylül 2020 İstanbul Dolu Yağışı

  ööncelikle herkese çok geçmiş olsun. telafisi zpr bir durum,insanın arabasına bakınca içi gider bunu iyi bilirim. fakat neyazıkki bu bozulmuşluğun bedelini ister istemez hepimiz farkında olarak olmayarak bir şekilde ödüyoruz. Allah yinede dahada beterinden saklasın diyurum.
 12. @erty benim aracın başka bir yerindeki göçüğü delmeden boyamadan düzelten bir usta biliyorum.işçiliğine kefilim.kendisi yeşilköyde marşpiyel içinse aldığım en ucuza bir yer var.N11 dede satış yapıyor hangi renk istersen boyuyor.yaptırmak istersen özelden yaz bana kardeşim yardımcı olurum.kendi aracımın resimlerinide yollarım için rahat olur.
 13. @ZaGani evet kardeşim cam kapalıyken dışta kalıyor,içeriye yağmur yağdığı zaman camın açılmasına izin verip suyun içeriye girmesini engelliyor.sigara içenler için ve kışın buğu yapmaması için çok faydalı bir aksesuardır.
 14. memin

  Ben Kimim? / Tanışma Konusu

  az biraz aranıza katılalı geç olduğu için evvela özür dilerim.benim için böyle forumlar goygoyculuğun daniskası diye gördüğüm faceden ve türevlerinden kat kat daha samimi daha yararlı bulmuşumdur hep. sonuçta aynı zevkin aynı aracın sahipleriyiz demeyimlerimizden gerçek tavsiyelerimizden faydalandığımız bir konu sayfası olduğu için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. ben mehmet emin kardeşiniz,golf ile tanışalı 1,5 yıl oldu,sizlerle tanışalı sanırım 3 gün oldu. herkese saygılar istanbuldan
 15. @erty aynen dediğin gibi yap. ama baktın çok düzelmedi az buçuk hasarlı duruyor,taktır bir marşpiyel gözlerin rahat rahat arabana bakar o zaman. arabayı ilk aldığımda sağ marşpiyel altında çok az 5 cm kadar göçük vardı.ama üzerindeki boya ve pütürde sorun yoktu.taktım aero marşpiyel inan bana arabamı daha çok sever oldum.R marşpiyel hiç arabayı göstermiyor üzerinde denedim baktım,aero ise resmen ben burdayım diyor.tercih ve zevk meselesi saygı duyuyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...