Araç Muayenesi ve araç bakım genel paylaşım konuları

Haziran ayı için volkswagenimden radevu aldım. Sitede iletmek istediğiniz konular ve mesaj vardı, mesaj kısmına orta kahve ve oğlum için muzlu süt yazdım [emoji3] bu mesajları dikkate alıyorlar mı deneyim yaşayan beyler [emoji3]?

Sent from my iPhone using Tapatalk

@erkanze

Aracı beklerken çay-kahve ikram ediyorlar hocam fakat süt işine yorum yapamayacağım :D

bende 15000 bakımına online randevu aldım %5 indirim var deniliyor ama sitede avantaj bolumunde %10 deniliyor..telefonda kız aradı yok yanlış o dedi çalışanlara vs dedi yine doğuş yine miçtı bu işte.. :)  

sağlık olsun degerli hocam goğuş katı bu konuda

1.2 tsi  manuel 45.000 veya 2. Yıl tamamlamış araçta neler değişir veya nelere dikkat etmek lazım ? 

Servis dışında yaptırmayı dusunuyorum da..

değerli hocalarım sisleri led geri vites ısıgını led yapsak muayenede sorun yaşarmıyız ? şimdiden teşekkür ederim

dostlar aracım 4000 de, sanırım 3000 de falan rodajdan sonra zamanı gelmeden bi yağ değişimi yaptım..

ilk bakım zamanında aracıma atacağım yağı elden götürsek sorun çıkarıyormu servis.. burada organik mobil1 yağı satan bi servis var.. önceki aracımı buradan değilştiriyordum. yağı çok iyi.. o kadarki castrol magnatecten falan iyi gelmişti bana..

acaba yağı buradan götrürsek bişi diyormu servis..

mobildeki arkadaş yağımızın bi standartı (adını hatırlamıyorum) olduğundan servis sorun çıkaramaz falan dedi..

sizinde yorumlarınızı alabilirmiyim..

@gokayozyer

@gokayozyer hocam getirdiğiniz yağın faturası olduktan sonra, yağı koyuyorlar, ama bir kağıt imzalatıp yağ kaynaklı bir sorunda araç garanti dışı ve mesuliyet kabul etmiyoruz diye

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@gokayozyer

@gokayozyer hocam getirdiğiniz yağın faturası olduktan sonra, yağı koyuyorlar, ama bir kağıt imzalatıp yağ kaynaklı bir sorunda araç garanti dışı ve mesuliyet kabul etmiyoruz diye

götürdüğümüz yağdan dolayı motoru garanti dışı bırakıyorlarsa o zaman gerek yok.. zaten ne diye servise götürüyoruzki..

sonra olan her arızayı motora bağlayıp aracı komple garanti dışı bırakır bu doğuş...  :)

mobili gerçekten çok beğeniyordum,  keşke yağ konusunda mobille anlaşma yapsalar....

@yusuf hocam :D onu bende düşündümde ugraştırırmıki diye çekindim acıkçası çok kolay bir işlem diyorsanız gidip alıcam :D  ilginize teşekkür ederim

@gokayozyer Bende mobil yağların çok iyi olduğunu okudum ama deneyimlemedim, vw Castrol anlaşması olduğu için dışarıdan 2 kat paraya mecbur alıyoruz :)

@gokayozyer Bende mobil yağların çok iyi olduğunu okudum ama deneyimlemedim, vw Castrol anlaşması olduğu için dışarıdan 2 kat paraya mecbur alıyoruz :)

aynen dostum mobil1 organik kullandim dizelim için daha iyisini kullanmamistim. sadece mobil urunleri ile servis hizmeti veren bi yerden alıyordum. denk gelirseniz bi deneyin bence..

Geri
Üst Alt