Hayırlı Ramazanlar 🌙

@yer_ucagi_34 niyet önemli niyet  :)  Allah hepimizin ibadetlerini kabul eylesin. Bende dayanamıyorum işten gelince 1-2 saat uyuyorum. İftar olunca da sahura mı kalktım iftar mı oldu kafa karışıyor  acıktım
s=bigstar &:

Golf Tutkusu İftar ayarlarmıyor muyuz hocam ?? @Jesi İftar öncesi Test sürüş etkinlikli. :('

Hocam ilk alternatifi atarak başlayayım; s=bigstar

Midpoint’te bu şekildeydi.

Sütiş de olabilir onda da 79 ve 99 olan 2 farklı menü var diye biliyorum.

Low-Cost olsun denilirse Ikea’da 14,95. 8D  @Jesi

ED98009B-D933-49B5-9E93-EB25975371B5.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam sahuru kaçırdık.  Bugün sabah saatleri ofiste aynen böyle idim. ( temsili değil )  :blink:
&: 8D 8D

En korktuğum şeydir hocam sahuru kaçırmak. &:

Hem telefondan hem de saatten birkaç tane alarm kuruyorum uyanayım diye. 8D

• Beğen
Tepkiler: Nfk
&: 8D 8D

En korktuğum şeydir hocam sahuru kaçırmak. &:

Hem telefondan hem de saatten birkaç tane alarm kuruyorum uyanayım diye. 8D
Hocam hanımın telinden sahur alarmı benim telden sabah alarmını kuruyoruz. Hanımın alarm gece çalmaya başlayınca çok bilmiş ben kalk teli al alarmı kapa sonra hanımı uyandırmadan uyu. Nasıl bi uyku sersemliği ise her şeyi kendi ellerimle yapmışım ama bir uyanmayı akıl edememişim  8D

Hocam hanımın telinden sahur alarmı benim telden sabah alarmını kuruyoruz. Hanımın alarm gece çalmaya başlayınca çok bilmiş ben kalk teli al alarmı kapa sonra hanımı uyandırmadan uyu. Nasıl bi uyku sersemliği ise her şeyi kendi ellerimle yapmışım ama bir uyanmayı akıl edememişim  8D
8D Sesli güldüm hocam.

Telefondan tek alarm kurduysam aynı şeyi benim yaptığım da oluyor o an uyku sersemliğiyle. &:

• Beğen
Tepkiler: Nfk
Benim için uyku her şeyden önemli. 

Her zamanki gibi 12’ye gelmeden yatıyorum. 7’de kalkıyorum.

İftar yetiyor 24 saat
Valla hocam bende aslına bakarsan 12-1 gibi yiyip yatıp tutabilirim ama sahura kalkmanın sevabı başka tabi. Böyle alıştık yıllarca istesemde değiştiremem artık  :)

Benim için uyku her şeyden önemli. 

Her zamanki gibi 12’ye gelmeden yatıyorum. 7’de kalkıyorum.

İftar yetiyor 24 saat
İyiymiş hocam. :)

Beraber Havzan’da İftar yapmak da nasip olur inşallah. :mad:

Geri
Üst Alt