Hayırlı Ramazanlar 🌙

Dostlar 11 gibi yatıp sahura mı kalkıyorsunuz yoksa 12-1 gibi yiyip mi yatıyorsunuz. Ben sahura kalktım açlık susuzluk sıkıntı olmadı ama uykusuzluk gözlerimi vampire çevirdi  :blink:

Dostlar 11 gibi yatıp sahura mı kalkıyorsunuz yoksa 12-1 gibi yiyip mi yatıyorsunuz. Ben sahura kalktım açlık susuzluk sıkıntı olmadı ama uykusuzluk gözlerimi vampire çevirdi 
An itibari ile yatış, yaklaşık 03.20 gibi sahur için uyanış (istanbul için, tabi masa da hazır olmuş oluyor [emoji3] ) sonrası 4.30 yatış, saat 07.10 gibi tekrar uyanış, benim için gayet yeterli [emoji3]

Sent from my SM-G960U1 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Dostlar 11 gibi yatıp sahura mı kalkıyorsunuz yoksa 12-1 gibi yiyip mi yatıyorsunuz. Ben sahura kalktım açlık susuzluk sıkıntı olmadı ama uykusuzluk gözlerimi vampire çevirdi  :blink:
Benim değişik bir taktik var hocam. &:

12-2 daha sonra 5-7 bir de iftar’dan önce yine bir 3-4 saat uyuma. 8D  

Yatıya giden uçuş ekibi planı gibi oldu. 8D

Bu arada bugün iftara şu Kartal’a yeni açılan IKEA deneyeyim dedim tam f/p birlikte bi gidelim inşallah hocam. &:

An itibari ile yatış, yaklaşık 03.20 gibi sahur için uyanış (istanbul için, tabi masa da hazır olmuş oluyor
emoji3.png
) sonrası 4.30 yatış, saat 07.10 gibi tekrar uyanış, benim için gayet yeterli
emoji3.png

Hocam ben 3:20’de kalksam sahur yetişmesi çok sıkıntıya girer. Dün 2:30’a doğru kalkmama rağmen yine biraz 3,5 atmadım değil yetişmeyecek diye. 8D

Hocam ben 3:20’de kalksam sahur yetişmesi çok sıkıntıya girer. Dün 2:30’a doğru kalkmama rağmen yine biraz 3,5 atmadım değil yetişmeyecek diye.
Dediğim gibi kalktığımda yemek hazırlanmış oluyor, ( eşim sağolsun [emoji1] ) Normal zamanlarda da hızlı yemek yiyen birisi olduğum için kalan zaman sıkıntı olmuyor [emoji2]

Sağlık Afiyet ve Bereketli Hayırlı Ramazanlar  Golftutkusu Ailem .

Geri
Üst Alt