Hayırlı Ramazanlar 🌙

Anatolium’a beklerim hocam. &:  Eve yakın IKEA açılınca yıllardır Ümraniye’ye, Bayrampaşa’ya gitmenin acısını çıkarıyorum. 8D  @Nfk

EDİT: @Jesi Adnan Abi seni etiketlemeyi unutmuşum çok özür diliyorum. Bi iftar buluşması yapalım inşallah. acıktım

42B7BC5D-0566-437E-B0D6-30A926218DCD.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bi Starbucks için bir sürü yol yürüdüm hocam, normalde de hiç bu taraflarda takılmam genelde karşıdayımdır. Yeni yeni keşfediyorum. Ikea’nın oradan gözüme yakın göründü metro nasıl olsa bir durak yürürüm dedim.  &: Buraya yürüyerek gelmeye çalışırken Cevizli’de yolda çevirip para isteyen dahi oldu.  8D  Buraları keşfetmesem de olur gibi. 8D  @Nfk @Jesi

Bu arada Ice White Mocha’nız her zaman hazır. :('

8911BC35-376A-4763-A901-1C5D655ECF9C.jpeg

Bi Starbucks için bir sürü yol yürüdüm hocam, normalde de hiç bu taraflarda takılmam genelde karşıdayımdır. Yeni yeni keşfediyorum. Ikea’nın oradan gözüme yakın göründü metro nasıl olsa bir durak yürürüm dedim. &:Buraya yürüyerek gelmeye çalışırken Cevizli’de yolda çevirip para isteyen dahi oldu. 
 Buraları keşfetmesem de olur gibi.
 [mention=2834]Nfk[/mention] [mention=980]Jesi[/mention]
Bu arada Ice White Mocha’nız her zaman hazır.

/monthly_2018_05/8911BC35-376A-4763-A901-1C5D655ECF9C.thumb.jpeg.516a3f12f20d5fbde2972b078c472546.jpeg
Starbuckstan bende vazgecemıyorum ozellıkle whıte chocolate mochadan[emoji41]

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@Nfk Hocam oruç için stratejik uyku &:  planı konuşmuştuk.

Bugün uyuya kalmışım telefon çalmasa iftarı dahi geçiriyordum. İftara son anda yetiştim. 8D  

Orucu uykuya verdim gibi bir his oluştu içimde bunun günahı nedir. 8D  Nihat hoca sorusu gibi oldu. 8D

• Beğen
Tepkiler: Nfk

@yer_ucagi_34 niyet önemli niyet  :)  Allah hepimizin ibadetlerini kabul eylesin. Bende dayanamıyorum işten gelince 1-2 saat uyuyorum. İftar olunca da sahura mı kalktım iftar mı oldu kafa karışıyor  acıktım

Geri
Üst Alt