Hayırlı Ramazanlar 🌙

Valla hocam bende aslına bakarsan 12-1 gibi yiyip yatıp tutabilirim ama sahura kalkmanın sevabı başka tabi. Böyle alıştık yıllarca istesemde değiştiremem artık  :)
Uyku uğruna o sevaptan mahrum kalıyorum. Rabbimin mağfireti rahmeti geniş

• Beğen
Tepkiler: Nfk

Ben zaten bir yemek tutkunuyum. Yemek uğruna tüm Türkiye’yi geziyorum. Havzan’dan daha iyi yerler var Konya’da. 
Aynı benim gibisiniz anlaşılan hocam. İşin ucunda yemek olunca mesafelerin bizim için önemi yok. :mad:

Onu sürekli diyorlar hocam. Ben bi oraya gittiğimden öyle aklıma kalmış.

Aynı Antep’te bilmeyenlerin en iyi yerin İmam Çağdaş olduğunu sanması gibi o da.

Bu arada siz de İst’deydiniz değil mi öyle aklımda kalmış ?

Aynı benim gibisiniz anlaşılan hocam. İşin ucunda yemek olunca mesafelerin bizim için önemi yok. :mad:

Onu sürekli diyorlar hocam. Ben bi oraya gittiğimden öyle aklıma kalmış.

Aynı Antep’te bilmeyenlerin en iyi yerin İmam Çağdaş olduğunu sanması gibi o da.

Bu arada siz de İst’deydiniz değil mi öyle aklımda kalmış ?
Antep’e yılda 3 kere filan giderim. 

Çok çok iyi yerler biliyorum kenarda kalmış. 

Ben Eskişehir’de yaşıyorum 

Arkadaşlar Ramazan Ayında Her Bölgemizde Gerçekleşmesini Beklediğimiz Ramazan İFTAR BULUŞMASI etkinliklerinizi de bu Konu Başlığında Paylaşalım inşallah.

Kurucusu olduğum Trabzon Ve Alanya Grupları adına Bir Etkinlik Planlıyoruz Bizler. Umarım Güzel ülkemizin güzel Şehirlerinde Bu tarz Etkinlikler ile Dostluklar kaynaşmalar artar. Herkese Hayırlı Ramazanlar :)  

Antep’e yılda 3 kere filan giderim. 

Çok çok iyi yerler biliyorum kenarda kalmış. 

Ben Eskişehir’de yaşıyorum 
Yine mesaj beğenme limitim dolmuş hocam. Mesajınızı beğenecektim olmadı. Alıntı yapayım dedim ayıp olmasın. s=bigstar

Başka bir örnek vereyim hocam, Kayseri’den geçiyorsam eğer bir acelem yoksa şehrin merkezine girip, Elmacıoğlu’nda İskender yemeden yola devam etmem. &:

Yine mesaj beğenme limitim dolmuş hocam. Mesajınızı beğenecektim olmadı. Alıntı yapayım dedim ayıp olmasın. s=bigstar

Başka bir örnek vereyim hocam, Kayseri’den geçiyorsam eğer bir acelem yoksa şehrin merkezine girip, Elmacıoğlu’nda İskender yemeden yola devam etmem. &:
Bu konuda sayfalarca yazabilirim. İşin hastasıyım. Hatta nickim de sadece yemek olan instagram hesabımın nickinden geliyor. :)

Arkadaşlar Ramazan Ayında Her Bölgemizde Gerçekleşmesini Beklediğimiz Ramazan İFTAR BULUŞMASI etkinliklerinizi de bu Konu Başlığında Paylaşalım inşallah.

Kurucusu olduğum Trabzon Ve Alanya Grupları adına Bir Etkinlik Planlıyoruz Bizler. Umarım Güzel ülkemizin güzel Şehirlerinde Bu tarz Etkinlikler ile Dostluklar kaynaşmalar artar. Herkese Hayırlı Ramazanlar :)  
:) :)  @Nfk @Jesi

Hayırlı Ramazanlar Ender Hocam. s=bigstar

İstanbul Ekibinin üyesi, Malatya ekibinin kurucusu  :mad:  olarak biz de iftar buluşmaları ayarlamayı düşünüyoruz. Çok güzel buluşmalar olacak gibi. :mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu konuda sayfalarca yazabilirim. İşin hastasıyım. Hatta nickim de sadece yemek olan instagram hesabımın nickinden geliyor. :)
Takibe alıyorum hocam. :mad: Benim hesapta da sürekli uçak yolculuklarımla ilgi paylaşım ve ara ara yemek var. :)

@havzan Hocam elektrikler geldi mi ? 8D

Bu arada her mesajda ben de bildiğim yemek yerlerini ekleyeyim. &:

Ordu Fatsada denizin kenarındaki Hünkar da mükemmel. Biliyorsunuzdur orayı. :)

@havzan

Ooo hocam Kör Halil’in yeri(Halil Usta) :mad: &: falan siz bayağı bu işin Prof’u olmuşsunuz. 

Paylaşımlar mükemmel.

Geri
Üst Alt