Hayırlı Ramazanlar 🌙

Havuç dilimi de dehşet hocam.

Ben de Nusr-et’deki İmam Çağdaş Havuç Dilimine güzel derdim sizinkini görene kadar. :)
Ben bu işe aşığım aşık :))

Profilde yüzlerce foto var birbirinden kıymetli :))

Ben bu işe aşığım aşık :))

Profilde yüzlerce foto var birbirinden kıymetli :))
Profilinizdeki gönderilere baktıkça yüzümde gülümseme oluşuyor hocam. &:

Hazine gibi maşallah. Tabi bi acıkma durumları da olmuyor değil. Evde tatlı aramaya başladım. 8D

@Jesi @Nfk @Ender @havzan@Beşiktaş1903@DuzboruDownpipe

Hocalarım bir sonraki buluşmaya bunlar da geliyor. &:  Son zamanlarda moda oldu çok sık görüyorum bunu aynaya asıyorlar. İlk yapanlardan biri bendim. 8D

Bol bol var elimde Allah’a şükür. &:  Buluşmada sticker’a ek bundan da dağıtırz. :('

6055D13B-8E39-42EA-9464-DFDBF4652033.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Jesi @Nfk @Ender @havzan

Hocalarım bir sonraki buluşmaya bunlar da geliyor. &:  Son zamanlarda moda oldu çok sık görüyorum bunu aynaya asıyorlar. İlk yapanlardan biri bendim. 8D

Bol bol var elimde Allah’a şükür. &:  Buluşmada sticker’a ek bundan da dağıtırz. :('

Ekli dosyayı görüntüle 15494
3-4 sene önce bende takmıştım. THY kabin amiri arkadaşım vardı. Bir Dönem uçak ile çok seyahat etmiştim çift taraflı Güzel Duruyorlar. :)  

Bunlardan 5-10 tane Boston havaalanından almıştım en son gidişimde. Tüm valizlerime taktım :)
Bunlar çok iyi hocam ya. Her gitmemde alırım birkaç tane. Malatya’da da bunun 2 katı kadar falan vardır.  &:  Benim yüzümden Thy bunu dağıtmayı bırakacak yeminle. En son gittiğimde bunların olduğu kapların içi boştu SAW’da. 8D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt