Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Benimki inşallah takılmaz. 100 lira falan diye duydum gümrüğü sırf o yüzden aldım takılsa bile çok büyük bir miktar değil diye düşündüm. 

Aslına bakarsanız benim için İngilizce olmuş Türkçe olmuş çok önemli değil. Sonuçta çoğu özellik görsel.  Bu gibi durumlar yüzünden fırsatçılara koz vermeyin. 50 TL gibi miktarlar emek karşılığıdır fakat 300 lira diyen benim gözümden hırsızdan farkı yoktur. 

Arkadaşlar ama aynı zamanda Türkçe işine de bir çözüm bulursam buradan ücretsiz olarak paylaşımını da yaparım. 

Merhaba forumda yeniyim, ve bikaç haftalık da golf 6 Highline sahibiyim. Konu golf 7 üzerine dönüyor farkındayım ama bu ekranlar golf 6ya da uyumlu mu bu konuda bilginiz var mı? Teşekkürler 
Merhaba bu olmaz aracınıza ancak buna benzer aracınıza uyanları mevcut. 

Montaj çok basit hocam. Youtube da teyp sökme videoları var. Onları izleyebilirsiniz. Radyo dönüşüm kablosu yoksa anten çekmez dolayısıyla radyoyu kullanamazsınız. Benim aldığım eski tip 6.5 inçlik carplay li cihaz için Kodlama gerekmiyordu. Direksiyondaki telefon tuşu da takar takmaz aktif olmuştu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Telefon menüsü için kodlama gerekli.

aldığım ürün elime ulaştı montajı da yaptım. ancak montaj sonrası airbag hatası verdi. sizde de olmuşmuy du ?
Hocam takarken airbag kablosunu çıkarmışsınız hatayı bundan dolayı veriyor. Airbag çalışır ancak hatayı silmek için vag com la kodlama gerekli.

Merhaba arkadaşlar cihaz ve mfa ekranı Türkçe olabiliyor. Bir arkadaş yapıyor ancak 200 TL istiyor. Yaptırmak isteyen arkadaşlar toplanırsak belki indirim yapar diye düşünüyorum. Bu da videosu;

Birde arkadaşlar çerçevesiz sipariş etsek uyar mı araca 2014 fark var mı aralarında 

5GG035280D Türkçe menü yüklendikten sonra videodaki gibi car menü de ışık seçeneklerine tıklayınca menüden çıkıyor sonra da girmiyor, 5-10 dk sonra tekrar deneyince gene aynı sorunu yaşıyorum, İngilizce dil seçeneğinde de aynı haytayı veriyor bir çözümü varmıdır acaba ?

https://youtu.be/TwQ7UwIGJgU

Geri
Üst Alt