Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

@huseyinkaraduman hocam carplayli cihazlar linux işletim sistemine sahip olduğu için olmuyor bu dediğiniz kontak açılıp kapatınca tekrar ingilizceye dönüyor. Diğer carplaysiz mib 2 cihazlarda bu dediğiniz olur.
o zaman kablo ile denemek lazım araca bağlanıp 

17 instrument - 10 adaptation - LANGUAGE '' ENGLISH'' olan yeri ''TURKISH'' yapmanız lazım.

Hocam bugün MFA ekranını kodlayınca telefon tuşuda aktif oldu. Dediğiniz gibi sadece gelen aramayı cevaplamaya ve bitirmeye yarıyor. Benim istediğim telefon tuşuna basınca mfa ekranına telefon menüsü gelecek ( bu oluyor zaten) yön tuşlarına basınca da son aramalar mfa ekranında olsun. Golften önce skoda rapid vardı bende, onda öyle oluyordu
Araçtan yaptığınız son aramalar gözüküyor diye duydum. Sizde durum nasıldır ?

@huseyinkaraduman onların hepsi denendi hocam ender elektronikle de görüşüldü türkçeye mfa ekranda dönüşün carplayli cihazlarda olmayacağı söylendi

@huseyinkaraduman bende araçtan yaptığım aramalarda gözükmüyor hocam. telefon işaretinin olduğu tuşa basılı tutunca ''phone setup failed'' yazıyor ekranda. musait zamanda telefon kodlamasını gözden geçireceğiz kodlamayı yapan arkadaşla.

@huseyinkaraduman bende araçtan yaptığım aramalarda gözükmüyor hocam. telefon işaretinin olduğu tuşa basılı tutunca ''phone setup failed'' yazıyor ekranda. musait zamanda telefon kodlamasını gözden geçireceğiz kodlamayı yapan arkadaşla.
benimde gözükmüyor ama arkadaşın aracında 7.5 carplayli teyp var onda gözüküyormuş ve MFA türkçe imiş. Kendisi Ender elektronikte taktırmıştı teybi

ben bu ünite için bu resimdeki geri görüş kamerasını aldım, yolda geliyor. bunu bağlamak için ekstra birşeye ihtiyaç var mı ?

IMG_0727.jpg

@huseyinkaraduman hocam ender'in sattığ cihaz türkçe menülü o yüzdendir. 
Ürün Notları :

Bu cihazda sadece İngilizce dil desteği vardır. Türkçe dil desteği yoktur

Bu cihaz bağlandıktan sonra araç kadranlarının ortasındaki MFA ekranda Radyo bilgileri gelmez.

böyle yazıyor sitesinde ama içeriğini tam bilmiyorum.

@murat28 hocam bide araya zamanlayıcı almak lazımmış sanırım bende dün sipariş verdim ekranı bakalım ne zaman gelecek senin aldığın satıcıdan değil de başkasından aldım umarım sıkıntı çıkmaz bende kamera, kamera bağlantı kablosu ve zamanlayıcı aldım araya geri vitesten çıkınca hemen kapatmaması için 5 6 sn geri görüş kalacak sanırım ekranda bakalım nasıl olacak ben birisi ile görüştüm mail üzerinden [email protected] o bana ısrarla türkçe menü yapıyorum mfa ekranı dahil dedi belki de o arkadaşta buradadır

Ürün Notları :

Bu cihazda sadece İngilizce dil desteği vardır. Türkçe dil desteği yoktur

Bu cihaz bağlandıktan sonra araç kadranlarının ortasındaki MFA ekranda Radyo bilgileri gelmez.

böyle yazıyor sitesinde ama içeriğini tam bilmiyorum.
doğru hocam haklısınız, cihaz açıklamalarında dil türkçe yazıyor ama not olarak türkçe yok demiş.

@gkndgn hocam ben sadece kamera aldım, zamanlayıcı ve kamera kablosunu almadım. önce montajı yaptıracağım yere soracağım onlar da yoksa o zaman aliexpressten sipariş  vericem. 

bahsettiğiniz kişi başka bir golf forumunda :)  ayrıca sahibinden üzerinden hesabı var, hem cihaz satışı hemde türkçeleştirme ve hareket halinde video izleme satışı var :)   https://www.sahibinden.com/arama?userId=agHDwYGtRDUo3kVQ2Rw7RJw

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HSYNBLR ya bende usb takmak istiyorum oraya ama bu attığın linkteki uymaya bilir çünkü aldığımız carplay li teyplerin arkasındaki çıkışlarla bu kablodaki çıkışlar uymuyor gibi geldi bana onu araştırmak lazım

@gkndgn ozaman bunu yapabileceğimiz bir ürün var mıdır? Onu araştırmak da lazım 

Geri
Üst Alt