Jump to content

murat28

Üye
 • İçerik sayısı

  124
 • Katılım

 • Son ziyaret

1 Takipçi

murat28 Hakkında

 • Derece
  Er

Bilgiler

 • İsim
  murat durmuş
 • Yaşadığım Yer
  samsun

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. murat28

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  hocam ben cihazı 7-8 aydır kullanıyorum. benim aracım comfortline ve 5 inçlik bluetooth bağlantısı olmayan teyp vardı. benim için çok iyi oldu, daha büyük ekran, bluetooth, apple carplay gibi özellikler hem kullanışlı hemde araca ayrıcalık katıyor. ama bu ekran takıldığında araç menüsü ingilizce oluyor, mfa ekranına müzik ve radio bilgileri gelmiyor (tabi bunları para karşılığı yapan kişiler var, ben yaptırtmadım). highline araç için sizi tatmin eder mi bilemedim. aracınız comfortline olsaydı düşünmeyin derdim.
 2. murat28

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  hocam kodlamayı bende arkadaşa yaptırdım, kodlama konusuna çok hakim değilim maalesef.
 3. murat28

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  @Muratsonad buyrun hocam
 4. murat28

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  hocam CAR sekmesindeki araba sekmesini Vag-Com ile istediğin araca çevirebilirsin. benimki de passat olarak geldi kodlama ile golf yaptık. park ekranı da kodlama ile olur. ekran parazit yapıyorsa kamera bağlantısına 'time relay box' ekletmelisinin.
 5. murat28

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  sorun yok hocam, isimler görünmüyor bende de
 6. murat28

  Golf 7 2014 Midline Plus Bluetoooth Eklenebilir Mi ?

  eğer 2015 temmuz sonrası üretimi ise vardır
 7. murat28

  Acil İlaç Hk.

  hocam geçmiş olsun ve bulduğunuz için gözünüz aydın
 8. murat28

  Kasko değer Kaybı.

  hocam geçen hafta bana da arkadan çarptılar bende öndeki araca çarptım. eksper geldi ön-arka tampon, panjur, logo, ön sağ sis farı vs. değişecek ön kaput boyanacak. değer kaybı istiyorum dedim. eksperin dediği şöyle : 300 tl rapor yazdırma ücreti var, plastik ve elektrik aksam değer kaybına girmez bir tek ön kaputtan dolayı değer kaybı alırsın. eğer 300 tl den fazla değer kaybı verirlerse raporu işleme koyarız dedi. yani şu an için birşey yapabiliyor olsanızda sadece tampon değiştiyse değer kaybına girmiyormuş.
 9. murat28

  maddi hasarlı kaza hk. yardım

  Herkese teşekkür ederim. Yetkili servise götürmem doğru olacak sanırım. Hem parçalar orijinal olacak hem de her ne kadar tramer yüksek çıksada satarken neyin ne olduğu belli olacağı için aracın geçmişi güvenilir olacak.
 10. murat28

  maddi hasarlı kaza hk. yardım

  herkese merhabalar. bu akşam saatlerinde şehir içi trafiğinde ilerlerken önümdeki araç durdu bende durdum. ama arkadaki araç durmadı ve bana çarptı bende öndeki araca çarptım. şükür ki cana geleceğine mala geldi. araçta çocukta vardı, o bayağı korkuttu Allahtan bir şey olmadı. gerekli tutanakları tuttuk. aracı evin kapısına getirdim. sizce aracı servise mi götürmeliyim ? kaput değişse mi yoksa düzeltme mi yapılsa ? fikirlerinize ihtiyacım var.
 11. murat28

  2015 Golf Bagaj Su Alma Sorunu

  daha 2 gün önce bu sorunu çözdüm. işlemleri yaparken foto ve video almadığıma çok pişman oldum :((( bu sorun hemen hemen herkeste var, zamanla arka koltuk altına geliyor su. - eğer stepnenin olduğu yerde su varsa çok büyük ihtimalle havalandırma kanalından geliyor. bagaj iç döşemesini sökün havalandırma kanalının orası göllenmiş ise ve havalandırma kanalına dokunduğunuzda sabit değilse yukarı aşağı oynuyorsa sorunun kaynağı burası (bende sol taraf oynuyordu sağ taraftaki taş gibi sabitti ve sadece soldan almıştı suyu). -tamponu söküp havalandırma kanalının etrafını iyice silikonlayıp yerine oturtun, taktıktan sonra birde dıştan silikonla dönün on numara olacaktır. servisler bu iş için 350-500 tl arası ücret talep ediyormuş diye duydum. - arka koltuk ve stepnenin altındaki döşemeyi evde bir güzel kurulayıp temizledim , şimdi sıkıntısız biniyorum araca
 12. murat28

  Vw golf usb ve aux ünitesi

  Hayırlı satışlar, kablo dahil mi hocam ?
 13. murat28

  Araç normal bir şekilde çalışmıyor

  benim ilk aracım 97 model polo'ydu. benim aracımda marş almıyordu, 3-4 seferde ancak çalıştırabiliyordum. benzin deposundaki pompa arızalıydı, ilk çalışırken motora benzini sıkıntılı pompaladığı için zor çalışıyordu.
 14. murat28

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  evet hocam carplay ve mirrorlink var. android auto ile mirrorlink aynı şey olması lazım
 15. murat28

  Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

  benimki gümrüğe takılmadı hocam. gümrüğe takılma olayı biraz şans işi galiba
×