Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

@Han78@murat28 Merhaba arkadaşlar, ürün geldi henüz montajı yapmadım. Bu konuda benim bir sorum olacak.

Bu direksiyondaki tuşları aktif etmek için kodlamaya ihtiyaç var mıdır? 

[mention=9043]Han78[/mention][mention=4460]murat28[/mention] Merhaba arkadaşlar, ürün geldi henüz montajı yapmadım. Bu konuda benim bir sorum olacak.
Merhabalar,bende aynı ürünü taktım.Ancak direksiyon tuşlarına herhangi bir kodlama gerekmeden kullanabiliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Han78@murat28 Merhaba arkadaşlar, ürün geldi henüz montajı yapmadım. Bu konuda benim bir sorum olacak.

merhabalar hocam cihaz hayırlı olsun. sadece direksiyondaki telefon işareti olan tuş için kodlama gerekli diğer tuşlar direk çalışıyor. birde hocam montajı yaparken anahtarınız kontakta olmasın sonra airbag hatası veriyor :)  ben de öyle oldu :)  

@murat28 Teşekkürler kardeşim, ayrıca bilgi için. Telefon tuşu ne işe yarıyor? ve kodlamayı yapmazsak ne olur? Kodlamanın nasıl yapıldığını da açıklayabilirsen sevinirim.  

@murat28 Teşekkürler kardeşim, ayrıca bilgi için. Telefon tuşu ne işe yarıyor? ve kodlamayı yapmazsak ne olur? Kodlamanın nasıl yapıldığını da açıklayabilirsen sevinirim.  
rica ederim hocam. telefon tuşu gelen aramaları cevaplamak ve sonlandırmak için kullanıyorum. kodlama yapmazsanız sadece tuş aktif olmaz başka birşeye sebep olmaz. kodlamayı ben yapmadım, bir arkadaşa yaptırttım.

Arkadaş musait olduğunda tekrar bakacak benim kodlamaya belki göstergedeki ekrana son aramalar menüsünü getirebilir, çünkü telefon tuşuna basılı tuttuğumda ''telefon menüsü hazır değil'' diye yazı geliyor. şimdilik sadece arama cevaplamak ve sonlandırmak için kullanıyorum telefon işaretli tuşu.

Arkadaşlar bende bu cihazdan düşünüyorum

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın

https://s.click.aliexpress.com/e/ek7VUCs

Bu ürün fiyat olarak diğerlerinden uygun ve türkçe dil seçenekli diyor alışveriş yapan var mı güvenli midir?

ebc42e379c7dca48ae9655e29eed91c0.jpg

Arkadaşlar bende bu cihazdan düşünüyorum
AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
https://s.click.aliexpress.com/e/ek7VUCs
Bu ürün fiyat olarak diğerlerinden uygun ve türkçe dil seçenekli diyor alışveriş yapan var mı güvenli midir?
ebc42e379c7dca48ae9655e29eed91c0.jpg

Satıcı patrick güvenilirdir. Düşük fiyatlı olan ürün sadece mirrorlink içerir yani android telefonlarla uyumludur. Yüksek fiyatlı ürün carplay içerir yani iphone lar ile uyumludur.

Satıcı patrick güvenilirdir. Düşük fiyatlı olan ürün sadece mirrorlink içerir yani android telefonlarla uyumludur. Yüksek fiyatlı ürün carplay içerir yani iphone lar ile uyumludur.

Patrick guvenilir de indirim yapmıyor hiç, kablo tesisati alicam 50cent bile indirmedi çok kızdım ona :D  

Hocam iphone x ve note 4 kullanıyorum ikisini kullanabiliceğim cihaz var mı?

Patrick guvenilir de indirim yapmıyor hiç, kablo tesisati alicam 50cent bile indirmedi çok kızdım ona [emoji3] 
Benim birkaç alışverişim olduğu için bana yapmıştı indirim [emoji16]

Hocam iphone x ve note 4 kullanıyorum ikisini kullanabiliceğim cihaz var mı?

Carplayli olandan alırsanız ikisini de destekler hocam. Ancak mirrorlink alırsanız sadece mirrorlink olacak cihazda.

Geri
Üst Alt