Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Defalarca aktarım yaptım ancak sorun devam ediyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Türkçe karakterli numaraları düzeltin hocam. Bir de 1000 adet numara destekliyor galiba. Rehberi daha geniş olanlar ne yazık ki rehberi düzenlemeli :)

Türkçe karakterli numaraları düzeltin hocam. Bir de 1000 adet numara destekliyor galiba. Rehberi daha geniş olanlar ne yazık ki rehberi düzenlemeli [emoji4]
Hocam rehber 1000 den az
birde şöyle örnek vereyim mesela , Doğukan ismi olduğu gibi çıkıyor ama Hasan ismi çıkmıyor
buda garip bir durum

elimde time relay box var. bunun bağlantısını nereye ve nasıl yapıcam bilen var mı ? 

Değerli dostlar selamlar,
Aynı teypten bende aldım.Bluetooth üzerinden arama gelince arayan kişinin sadece numarası çıkıyor!!! Halbuki rehberimde kayıtlı ama sadece numara var.Defalarca reset atıp tekrar bağladım ve test ettim sonuç aynı.Böyle bir sorun yaşayan var mı?

telefonunuzdan son arama kayıtlarını silip bi deneme yapar mısınız. bluetooth kapatıp açarak yeniden bağlanarak.

Hocam rehber 1000 den az
birde şöyle örnek vereyim mesela , Doğukan ismi olduğu gibi çıkıyor ama Hasan ismi çıkmıyor
buda garip bir durum

Hocam aynı dert bende de var. Onun sebebini bir türlü bulamadım. Ancak şöyle bir yöntemi var. Eğer bir kişiye bir numara verirseniz düzeliyor. yani adres başka tel yazmayacak. Ama yine de ben de 2-3 telefon numarası olan adresi olan var onlar ekrana çıkıyor :)  

Hocam aynı dert bende de var. Onun sebebini bir türlü bulamadım. Ancak şöyle bir yöntemi var. Eğer bir kişiye bir numara verirseniz düzeliyor. yani adres başka tel yazmayacak. Ama yine de ben de 2-3 telefon numarası olan adresi olan var onlar ekrana çıkıyor [emoji4] 
Hocam çözüm yolu arayışım devam ediyor.Bulursam paylaşacağım [emoji6]

@gkndgn fiyat 150 tl iletişime geçin, her zaman yapıyor, birde kırmızı menüyü ersin çakır ayarladı, bende de sarıydı :)

@Harun Gündüz Merhaba hocam,

2018 model Midline Plus'a da olur diye tahmin ediyorum ama bir sorum var.

Vitesin önündeki bölmede bir usb var, telefonu ordan bağlayabiliyor muyuz, yoksa illa bunun üzerindekinden mi bağlanması gerekiyor?

Bu teyibi alsam, istanbul'da nerede montajını yaptırabilirim. Ön-arka orjinal park sensörlerini de tekrar tanımlamaları gerekecek.

Geri
Üst Alt