Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

hocam türkçe menülüsünü almadın mı 
Türkçe'yi özellikle fazla para verip almadım hocam çünkü en kötü ihtimalle video izleme özelliği için yine bu yapan arkadaşa vericem her türlü para. Hem Türkçe yapar hem video izleme özelliği yapar.

@murat28 Benim ekran 5 inç 6.5 takarsam çerçeveyi kesin değiştirmem lazım o zaman dimi

@murat28 teşekkür ederim bende yukarıdaki arkadaşın aldığı cihazdan sipariş vericek o zaman fiyat olarakta uygun 

arkadalar elinde fazladan bu cihazlara takılan anten adaptörü olan varmi

5GG035280D Türkçe menü yüklendikten sonra videodaki gibi car menü de ışık seçeneklerine tıklayınca menüden çıkıyor sonra da girmiyor, 5-10 dk sonra tekrar deneyince gene aynı sorunu yaşıyorum, İngilizce dil seçeneğinde de aynı haytayı veriyor bir çözümü varmıdır acaba ?

https://youtu.be/TwQ7UwIGJgU
kaça yaptırdınız hocam bir de sizin teyp çizgi renkleri renk kırmızı benim ki sarı. Bende kırmızı yada mavi isterdim :)

Hocam merabalar bende bu üründen alıp taktırmak istiyorum aşşşa yukarı fiyatı nekadara geliyor ve ön arka park sensörlerinde sorun cıkartıyormu ve radyolarda logolar aktif oluyor mu radyo logoları gözüküyormu bunu merak ediyorum son olarakta link varmıdır acaba sipariş verebileceğim 

Geri
Üst Alt