Cam Filmi Yeniden Yasaklandı

Giriştim dewamı gelecek...
ce3faceb95256f90860e07664c957d8c.jpg

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2 yan camı söktüm.Tırnakla açtım falçata kullanmadım.Cam filminin adiliğindenmidir kaliteli olmasındanmıdır bilemedim film ucunu kaldırıp çektim çok rahat söküldü.camda hiç yapıştırıcı kalmadı silmesem bile olur.
dc4894b3be7168dce46552e4e623265b.jpg

Burdan da Anlaşıldığı üzere Araçların Trafikte olanları 3 ay, Muayenesi gelmiş olanların hemen Cam filminden Kurtulması Gerekiyor.
Daha önce Denetimini yapamadıkları gerekçesiyle kaldırılan Cam Filmi uygulamasının , Bu Uygulamanın Kaldırılması Adına Denetimi Mükemmel Şekilde işiliyor  mübarek...( Trafik Polisleri ve TüvTürk) sıkıysa Kaç dercesine...
Ender hocam arka camlar için kesin bilgi varmı.

Ender hocam arka camlar için kesin bilgi varmı.

Hocam Fabrikasyon R43 karartılmış camlar hariç Hepsi yasaklandı. Ön arkayan vs hepsi.

Fabrikasyon karartılmış Arka ve Arka yan camlar için Bir problem yok. Zaten istesek de sökemeyiz onları :)  

sadece rezistanslı camı filmli bıraksak çakarlar mı acaba :)  

İstanbulda bir cam filimciye sordum ne kadara sokersiniz diye 80 tl dedi ama arka cami sökerken resistansiz bozulabilir dedi ? garanti vermedi yani.

3 kapı hatchback araçlarda arka cama ceza yazıyorlar mı bilgisi olan var mı? Bir aracımızın sürücü filmlerini yarın söktüreceğizde arkaları sökmek istemiyor arkadaş doğal olarak. Cezası var mı acaba 3 kapı araçların arka camlarında?

Ön yan camlarda 1,arka yan ve arka camda 2 numara film vardı arabada.Ön yan camları söktük arka camların tonu da aynı %65 karartılmış cam kıvamında.İnşallah bu specten dolayı ceza yemeyiz.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende bugün sökme işlemine giriştim lakin sol camlarda leke ve kalıntı çok oldu, ve açılıp kapanmasını dahi engelliyor, ne ile silmem gerek, nasıl temizlemeliyiz zira el ulaşmayan yerlerde de kalıntılar var

Sent from my Lenovo K53a48 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Benim anlamadığım bir konu var biz ülkemizde 45 bin tl değerindeki arabaya otv ve kdv ile 80-90 bin tl para veriyoruz. Aldığımız arabaya her 6 ayda bir vergi ( 630 tl )veriyoruz bu arada 2 yilda bir muayene götürüyoruz ( 200 tl ) ailemizle tatile gidiyoruz otobani kullaniyoruz ekstra para veriyoruz ama otobana radar koyuyorlar orda da ceza yiyoruz kış geliyor zorunlu kar lastiği diyorlar onuda aliyoruz  ( 1000 tl ) yetmiyor arabamiza yakit aliyoruz dünyanın en pahali benzinini aliyoruz ( 5,50 ) bide benim gibi arabayi özel otoparka birakiyorsaniz bide o masrafi var arabanin orjinalinde sis fari var acinca polis ceviriyor cezasi var diyor şimdi de cam filimlerine takmislar arabalarin bazilarinda fabrika çıkışı karartmali cam var o serbest cam filimi yasak  ? bakalim ilerleyen günlerde biz araç kullanicilarini ne gibi süprizler bekleyecek.

utku hocamında belirttiği gibi kesinlikle orta ve dar gelirli vatandaşa çifte standart uygulandığını düşünüyorum, zira zengin isen arabanın camı karartmalı olabilir sorun yok tadında bir yönetmelik olmuş bu, benim gibi sökenler, sökmeye çalışanlar söktü fakat akılalmaz bir olay bu, nerede okuduğumu hatırlamıyorum fakat cam filminin kaza anında camı tuttuğunu belirten tarzda yazılar okumuştum ve artık keyiften çok belli standartlarda zorunluluk olduğunu düşünüyorum, umarım bu yanlıştan dönülür, zaten rezillik diz boyu.

utku hocamında belirttiği gibi kesinlikle orta ve dar gelirli vatandaşa çifte standart uygulandığını düşünüyorum, zira zengin isen arabanın camı karartmalı olabilir sorun yok tadında bir yönetmelik olmuş bu, benim gibi sökenler, sökmeye çalışanlar söktü fakat akılalmaz bir olay bu, nerede okuduğumu hatırlamıyorum fakat cam filminin kaza anında camı tuttuğunu belirten tarzda yazılar okumuştum ve artık keyiften çok belli standartlarda zorunluluk olduğunu düşünüyorum, umarım bu yanlıştan dönülür, zaten rezillik diz boyu.

Evet kaza anında camı tutuyor cam filmi.2 hafta önce yaptığımız kazada cam kırıldı,cam tuz buz olmasına rağmen film sayesinde yerinde duruyordu.O haliyle 30 km yol yaptı film olmasaydı cam kırık sekilde gitmek baya zor olurdu.

Cam bu sekildeydi
8c5ecd7b0b0604c94e3ce0c9d7d2ef2b.jpg

Evet kaza anında camı tutuyor cam filmi.2 hafta önce yaptığımız kazada cam kırıldı,cam tuz buz olmasına rağmen film sayesinde yerinde duruyordu.O haliyle 30 km yol yaptı film olmasaydı cam kırık sekilde gitmek baya zor olurdu.

GEÇMİŞ OLSUN HOCAM

Geri
Üst Alt