Cam Filmi Yeniden Yasaklandı

yazıklar olsun  insanlarla resmen dalga geçiliyor önce serbest bırak sonra yasakla

Bu kötü oldu işte, ön camdaki air80 i sökmek ölüm.

ön camdaki air80 i söktüm kalan yapıştırıcıyı jiletle kazıdım ancak aşağıda elimin girmediği yerlerde halen yapıştırıcı var. onları nasıl temizleyeceğim konusunda fikri olan var mı?

ön arka yanları sökeriz de arka camdakini rezistansa zarar vermeden nasıl sökeriz ?

ön camdaki air80 i söktüm kalan yapıştırıcıyı jiletle kazıdım ancak aşağıda elimin girmediği yerlerde halen yapıştırıcı var. onları nasıl temizleyeceğim konusunda fikri olan var mı?
İzopropil alkol yada bulanıyorsak kolonya

Moderatör tarafında düzenlendi:
ÖZET  BİLGİ :

1. Filmli camlar ağır kusur vizeden geçmiyor;

2. Ceza tutarı 427 tl

3. Cam filmini kusursuz şekilde çıkarmak için izmirde işin üstadı boya koruma detaling ustası arkadaşımız var 50 TL ye cam filmi söküyor.  Takarken ayrı para sökerken ayrı para sonumuz hayır olur inşallah

ÖZET  BİLGİ : 1. Filmli camlar ağır kusur vizeden geçmiyor;2. Ceza tutarı 427 tl

3. Cam filmini kusursuz şekilde çıkarmak için izmirde işin üstadı boya koruma detaling ustası arkadaşımız var 50 TL ye cam filmi söküyor.  Takarken ayrı para sökerken ayrı para sonumuz hayır olur inşallah
 Arkadaşınız izmirin neresinde bilgilerini paylaşırmısınız lazım olacak bu gidişle [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet söktürmeyeceğim diye çok direttim ama artık farz oldu haftasonu camlara girişeyim en iyisi.

Bende en aznında sürücü ve yan yolcu camlarını sökeyim diyorum. 3 yaşında oğlum var cem filmi yokken arkada güneş geldiğinde çok rahatsız oluyor ve huysuzluk yapıyordu .Güneş perdesi aldım , görüşünü kısıtladığı için hemen yerinden söküyordu.

Bir taraftan zamlar bir taraftan bu gibi saçma yasaklar insanları iyice bezdirdiler.

İzopropil alkol yada bulanıyorsak kolonya
:'(  Kolonya denemedik ama bizim doktorun getirdiği alkol ile film kalıntıları çok rahat temizlenmişti ( kendi aracımdakileri hala sökmeden, ceza yiyene kadar devam, bizim burada sivil polis araçlarında bile cam filmi var )

Haber sitelerinde r43 kodlular ceza yemeyecek yazıyor. Benim arkalar karartılmış fabrika çıkışlı. Önlere serviste birebir aynı renk film çektirdim. Hepsinde r43 kodu var. Önleri sökmem gerekir mi?

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Haber sitelerinde r43 kodlular ceza yemeyecek yazıyor. Benim arkalar karartılmış fabrika çıkışlı. Önlere serviste birebir aynı renk film çektirdim. Hepsinde r43 kodu var. Önleri sökmem gerekir mi?

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Eksik bilgi verilmiş.

Resimde 4. paragrafta görüleceği gibi kanunda şu şekilde yazıyor ;
R43 Regülâsyonunun 2.13.1 ve 2.18.2 maddelerindeki tariflerin kapsamında olmayan emniyet camının; ışık geçirgenliği % 70’in altında ise muhtelif deney işleminden geçmesi ve buna Sanayi ve Ticaret Bakanlığından ulusal tip onayı alınması gerekmekte olup, tip onayı düzenlenen bu tür renkli camların “E” veya “e” işaretinin yanında “V” sembolü ile gösterilmesi zarureti bulunmaktadır.

281F29E3152118F6CF9E1833608F1FDC.jpg

5a4y7uqy.jpg

Giriştim dewamı gelecek...
ce3faceb95256f90860e07664c957d8c.jpg

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burdan da Anlaşıldığı üzere Araçların Trafikte olanları 3 ay, Muayenesi gelmiş olanların hemen Cam filminden Kurtulması Gerekiyor.

Daha önce Denetimini yapamadıkları gerekçesiyle kaldırılan Cam Filmi uygulamasının , Bu Uygulamanın Kaldırılması Adına Denetimi Mükemmel Şekilde işiliyor  mübarek...( Trafik Polisleri ve TüvTürk) sıkıysa Kaç dercesine...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt