Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

Bu site üzerinden mi gittim, veya başka bir site üzerinden mi bilmiyorum. 

Bir arkadaş Amazon.com dan led paylaşmıştı. Tekrar bulamadım. Onun yorumlarını okuyacaktım.

Bu konuda da ön plana çıkan bir ürün olmamış.

Önerisi olan varsa yapılabilecekler listesine atalım. 

arkadaşlar şu gündüz farı ile ilgili bişey soracağım..

sinyal verirken hangi tarafa sinyal verirsem oranın gündüz farı sönüyor. bu defaul olarakmı böyle geliyor ? vag falan kullanmadan ayarlamanın bi yolu varmı ? göze pek hoş gürünmüyor sanki o taraf patlamış gibi .... :)

arkadaşlar şu gündüz farı ile ilgili bişey soracağım..

sinyal verirken hangi tarafa sinyal verirsem oranın gündüz farı sönüyor. bu defaul olarakmı böyle geliyor ? vag falan kullanmadan ayarlamanın bi yolu varmı ? göze pek hoş gürünmüyor sanki o taraf patlamış gibi .... :)
o default öyle hocam. aracınızda basic xenon var sanırım. onlarda öyle.

biz u-led sahipleri vagla kısık hale getirtiyoruz özellikle :)

çünkü u-led sinyalde azalmıyor ya da sönmüyor fabrika çıkışı

o default öyle hocam. aracınızda basic xenon var sanırım. onlarda öyle.

biz u-led sahipleri vagla kısık hale getirtiyoruz özellikle :)

çünkü u-led sinyalde azalmıyor ya da sönmüyor fabrika çıkışı
aynen dostum basic xenon var araçta..

ama ön sinyal yanarken o tarafın gündüz farı kapanıyor , sanırım sinyal daha etkili görünsün diye öyle yapmışlar ama sanki o tarafın ampulü patlakmış ta ondan sönmüş izlenimi veriyor sanki bana göre..

neyse orjinali neyse öyle kulanmayı daha çok severim.

default öyleyse öyle kullanacaz.

Aliexpressten 16.72 $'a aldığım led gündüz farı 15 gün gibi bir sürede elime ulaştı, henüz montaj yapılmadı, ürünler bu şekilde

0f94bac4d617d859797e9b58474d1667.jpg
f5945bb139f1a9dc5f3b023fffad5088.jpg
4aadeea9cde568dabb8b9df5e093ff37.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@gkhn Hayırlı olsun hocam. Bunları takınca selektörde DRL'nin sönmesi kodlamasını yapın güzel oluyor :)  Kolu çekiyorsunuz bi-xenon yanıyor DRL sönüyor, selektör bitince DRL tekrar yanıyor :)  

Görenlerin tepkisi "orada değişik bir şey oldu ama ne oldu anlayamadım" oluyor :)  

@MSE Teşekkürler Hocam, kodlamayı dışarıda mı yaptıracağız vag.com'la yoksa servis de yapıyor mu?

Merak ettiğim gündüz farı Nasıl çalışacak bu durumda

76ffbd42650daef6c20e9cb85f9a0064.jpg

Hocam bizimki halojen uzunlarla birliktw yaniyor ornek bir ampul tipi varmi

@gkhn vag.com ile yapılacak hocam, servisin yapabileceğini sanmıyorum :)  Aliexpress'ten bir kablo alın istediğinizi açın istemediğinizi kapatın :)  

Sahibinden'de satılık bir araç var. O yaptırmış güzel de duruyor bence

3abebf05d8d572881653dd0e3343775a.jpg

Arkadaşlar az önce buradaki tarife göre kendim taktım led ampulleri, hava aydınlık olmasına rağmen görüntü güzel..

23a278da1731e02e2f96f3aad2a3afd2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yahu benim gündüz led ampuller eski farların içinde kaldı. Onları alsaydım eğer buradan bir arkadaşa hediye ederdim seve seve.

Ah kafam gitti tabi manzara karşısında.

Geri
Üst Alt