Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

7ccaf4482675c33e77643184ba23acad.jpg

Hepsiburada dan aldım taktım çok güzel oldu. Standart ampülü çirkin duruyor

Merhaba iki tane ürün var bulduğum birisi Samsung olarak geçiyor 
PW24W MK7 GOLF 7 BEYAZ GÜNDÜZ FARI LED TAKIMI 60 TL
İlan No: 473031118
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-pw24w-mk7-golf-7-beyaz-gunduz-fari-led-takimi-60-tl-473031118/detay
Digeri ise photonturkey sitesinde satılan ürün o da su oluyor
http://www.photonturkey.com/vw-golf-7-highline-farli-modeller-icin-beyaz-led-li-gunduz-fari-ampulu

ürünler  ve linkler hakkında bilgisi olan var midir

Merhaba arkadaslar konu konusulali baya olmus ama ben de basic bi xenonlardaki sari gunduz farlarini beyaz yapmak istiyorum halojen olmuyor galiba led olarak nereden alabilirim nerede taktirabilirim ariza yakar mi yada sonralari masraf cikarir mi yardimci olursaniz sevinirim 😊

İsin gercegi bende gorunum olarak gunduz farinda sari isigi sevmiyorum. ama gunduz farlari halojende uzunla beraber.. Led ile aydinlatmanin cok aman aman olmadigini dusunuyorum. bu nedenle led h15 almiyorum. Ama gunduz farini beyaz yapsak cok guzel olacak.. Bu ise bi cozum bulmak lazim. ama nasil🤔🤔

İsin gercegi bende gorunum olarak gunduz farinda sari isigi sevmiyorum. ama gunduz farlari halojende uzunla beraber.. Led ile aydinlatmanin cok aman aman olmadigini dusunuyorum. bu nedenle led h15 almiyorum. Ama gunduz farini beyaz yapsak cok guzel olacak.. Bu ise bi cozum bulmak lazim. ama nasil🤔🤔
Hocam ben h15 ledli şekilde 7 8 ay kadar kullandım. Selektörler çok daha belirgin oluyor. Gündüz farları da görsel olarak daha güzel duruyor. Uzun far kullanımı olarak çok bir fark olduğunu düşünmüyorum. Orijinal led farlı bir aracın çok daha farklı bir aydınlatması var. Led taktığında dağı taşı her yeri fazla aydınlatmaya başlıyor. Özellikle uzunlar açık giderken levhalar fazla parlıyor. Orijinal ledli araçta uzun farlarda dahi yola odaklı şekilde yanıyor. 

Hocam ben h15 ledli şekilde 7 8 ay kadar kullandım. Selektörler çok daha belirgin oluyor. Gündüz farları da görsel olarak daha güzel duruyor. Uzun far kullanımı olarak çok bir fark olduğunu düşünmüyorum. Orijinal led farlı bir aracın çok daha farklı bir aydınlatması var. Led taktığında dağı taşı her yeri fazla aydınlatmaya başlıyor. Özellikle uzunlar açık giderken levhalar fazla parlıyor. Orijinal ledli araçta uzun farlarda dahi yola odaklı şekilde yanıyor. 
Degerli yorumunuz icin cok tesekkurler..yağmur camurda memnun edici olur mu? performans urunu ariyorum. Fiyati da bi tik uygun olursa denemeye deger diye dusunuyorum. Kisalari degistim. Halojenler ama gayet memnunum.. ama uzunlar ve gunduz fari basimiza bela oldu 😔

@PassificGolf7 hocam genel olarak kuru havada kullandığım için çok fikir veremiyorum. Ama şuan kullandığım araçta fabrika çıkışı led far var. Yoğun yağmurda fazlasıyla performansı düşüyor. Sanırım renkten dolayı fark ortaya çıkıyor. Değiştirmesi de fazlasıyla basit ondan dolayı deneyebilirsiniz. Elimde 1 takım var eğer Ankarada iseniz deneyebilirsiniz. Hocam video yükleyemedim. Yanarken ve yanmazken fotoğrafını atayım. Birinde hiçbir far yanmazken diğerinde kısa farlar yanarken görünüyorr.

A9968991-1E32-48F5-9848-ED340C92D4A4.png

EF2E755F-BE0D-4A96-80DE-7353581A9A84.png

37D312BC-ACF6-457F-B1E3-279F2F4182B1.png

105E8E25-793B-47B2-A0EA-E028463BD522.png

Cok sagol. Goruntu guzel.. ama yagmurda duzgun gostermesini istiyorum. gece ve yagmurlu havada arac kullanimim fazla.. o nedenle gozumu karartip alamiyorum.😔 

Arkadaşlar nerden çıkarıyorsunuz bu işleri.

Dünden bu yana bende Gündüz ışıklarının halojen, farın bi-xenon olmasına taktım sayenizde.

Ayıkla pirincin taşını şimdi. Kafa takıldı :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar bana göre aracın orjinal gündüz far ampülü gayet iyi gibi duruyor.

Arkadaşlar nerden çıkarıyorsunuz bu işleri.
Dünden bu yana bende Gündüz ışıklarının halojen, farın bi-xenon olmasına taktım sayenizde.
Ayıkla pirincin taşını şimdi. Kafa takıldı [emoji20]
İstanbulda atölye semih var isinin uzmani

Gecenlerde gördüm golf 7.5 halojen fari modifiye etmisler icine mercek takip bi-xenon yapmislardi

Tabi epey maliyetli oldugunu düşünüyorum 2.000 tl civaridir en az

Geri
Üst Alt