Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

Akşam görüntüsü;

868ed3db74b11570f6bd4589d139ab83.jpg
70f245bc06133d9c7e21c786260301fd.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

QBmJRZ.jpg

Fotoğrafı malzemenin kalitesini göstermek için gönderdim, photon marka, ben çok memnunum bagaj içi ve geri vites ışıklarını led yaptım, muhtemelen gündüz led ampulleride çevirirler, bence bu markaya da bir göz atın derim :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
QBmJRZ.jpg
Fotoğrafı malzemenin kalitesini göstermek için gönderdim, photon marka, ben çok memnunum bagaj içi ve geri vites ışıklarını led yaptım, muhtemelen gündüz led ampulleride çevirirler, bence bu markaya da bir göz atın derim:'(
@maniax Murat hocam bundan bizde yapalim ne dersin?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar az önce buradaki tarife göre kendim taktım led ampulleri, hava aydınlık olmasına rağmen görüntü güzel..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Güzel görünüyor ürün linkini verebilir misiniz?

Xenon Basic model farı olan arkadaşlar gündüz halojen farlarını ledlerle değiştirdiler mi?

Değiştirmeyi düşündüler mi?

Örneğin uyumlu ve alınabilecek led ampuller hangileri?

* U led demiyorum kafa karışması olmasın 

PHOTO_20160626_192403.jpgPHOTO_20160626_192334~01.jpgArtık bir başka bakıyor...@redline Serkan eline sağlık.

@Hk80

rica ederim süper yakışmış güle güle kullan :)  

Dostlar bende sahibinden üzerinden irtibata geçtiğim fmtuning adlı kullanıcıdan Photon marka led drl aldım.Sunled 75 TL imiş, Photon u ise 100 TL ye verdi sağolsun.

Ürün direkt tak kullan olduğundan herhangi bir arıza ışığı vs. yakmadı.Görüntüsü de aklımı aldı diyebilirim  :mad:

Aşağıda birkaç foto paylaştım, umarım beğenirsiniz.

DSC_0162.JPG

DSC_0157.JPG

DSC_0155.JPG

merhaba arkadaşlar. basic bi xenon içerisinde, xenon ampul dışında kaç tane ampul var? gündüz farları beyaz led ile değiştirildiğinde dönüş aydınlatmasıda beyaz oluyor mu? yoksa onun farı ayrı mı? teşekkürler

@duna Statik dönüş farlarının ampulü ayrı, ancak onun da ledi satılıyor bildiğim kadarıyla.

Geri
Üst Alt