Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

@maniax Hocam Tam tersi Highline daki sarı gündüz farı yerine; bu U led'lideki nokta şeklinde olan led'i takabilir miyim?Eğer olursa nereden temin edebilirim? Fiyat sizce ne kadardır?Sanırım serviste bulabilirim

@yusuf Yok Hocam Statik dönüş farı değil,o Ampul şeklindedir adından da anlayabiliriz.Eğer dediğiniz gibi olsaydı Statik dönüş Led'i denilrdi 8D Onun yeri daha yan tarafta

@maniax Hocam Tam tersi Highline daki sarı gündüz farı yerine; bu U led'lideki nokta şeklinde olan led'i takabilir miyim?Eğer olursa nereden temin edebilirim? Fiyat sizce ne kadardır?Sanırım serviste bulabilirim
o ledi napcaksiniz ki hocam. bu başlıkta oraya çok güzel LED'ler takıldı zaten. en basitinden @MSE Muhammed hocaminki led oldu

nereden hangi marka aldığını söyler bize  :)

@maniax evet Hocam konuya hakimim takip ettim yazılanları ve ilanlarıda ama benim aracıma ben orijinal led almak istiyorum ama uyum sağlar mı?Deneyen hiç mi olmadı ya orijinali 100tl ise Çin mallarıyla uğraşmayalım diye düşündüm.Sonuçta bazı Çin malları sıcaktan erimiş şase yapmaktan son anda kurtulan arkadaşlarda var

@maniax evet Hocam konuya hakimim takip ettim yazılanları ve ilanlarıda ama benim aracıma ben orijinal led almak istiyorum ama uyum sağlar mı?Deneyen hiç mi olmadı ya orijinali 100tl ise Çin mallarıyla uğraşmayalım diye düşündüm.Sonuçta bazı Çin malları sıcaktan erimiş şase yapmaktan son anda kurtulan arkadaşlarda var
o ledi fabrika çıkışı dışında satmazlar bence. ama ne marka olduğunu ve kodunu öğrenirseniz satın alabilirsiniz başka yerden. atıyorum osram dir, philipstir vs

tabi kodu ve tipi uyarsa

Son düzenleme:
@maniax anladım Hocam.Aslında U led'i olan arkadaşlardan rica etsem çıkarıp bakabilirler mi?Çıkarılması çok basit,markasını öğrenirdik servisten fiyat alırdık sonuçta patladığını varsayalım komple far değişmez muhakkak o parça vardır

@maniax anladım Hocam.Aslında U led'i olan arkadaşlardan rica etsem çıkarıp bakabilirler mi?Çıkarılması çok basit,markasını öğrenirdik servisten fiyat alırdık sonuçta patladığını varsayalım komple far değişmez muhakkak o parça vardır
bi bakayım müsait olunca da basitçe çıkıyorsa 

@maniax Hocam çok sevinirim , haberinizi bekliyorum.Eğer Orijinal o nokta Led'i bulabilirsek servisten 100 tl civarı ise tabiki; 75 tl Çin malı almaktan mantıklı diye düşünüyorum 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@maniax Hocam çok sevinirim , haberinizi bekliyorum.Eğer Orijinal o nokta Led'i bulabilirsek seviten 100tl civarı ise tabiki; 75 tl Çin malı almaktan mantıklı diye düşünüyorum 
Hocam bu nokta led sadece süs gibi duruyor. Halojen DRL'nin yerine takılırsa bence U led olmadan biraz garip durur ve işlevsiz kalır, kendini uzaktan belli etmez.

U ledli farın bu kısmındaki siper ile alakalı bana kalırsa kullanılan ledin pek bir önemi yok.

Ekli dosyayı görüntüle 1184

Hımmm evet doğru söylüyorsunuz Hocam ben o kısmı düşünmemiştim hem o kadarda dışarıdan belli olmaz haklısınız,çok tşk ederim bilgi için ☺

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu konuda sanki ufak bir toplama ihtiyacı var gibi hocam. yanlış anlaşılmasın hani bende gündüz farımı led yapmak istiyorum ama hangi ürün iyi hangisi sıkıntılı konu biraz karışmış gibi. orta bir nokta bularak hepimiz şu kodda şu ürünü alalım desek yada bu ihtiyaçta olan arkadaşlarımız toplanıp toplu bir sipariş açıp hem indirim alıp hemde tek kalem ve güvenilir bir ürün sahibi olsak. 

bu konuda sanki ufak bir toplama ihtiyacı var gibi hocam. yanlış anlaşılmasın hani bende gündüz farımı led yapmak istiyorum ama hangi ürün iyi hangisi sıkıntılı konu biraz karışmış gibi. orta bir nokta bularak hepimiz şu kodda şu ürünü alalım desek yada bu ihtiyaçta olan arkadaşlarımız toplanıp toplu bir sipariş açıp hem indirim alıp hemde tek kalem ve güvenilir bir ürün sahibi olsak. 
Konuyu donanım seviyelerine göre ayırmak gerek ona olmayan buna oluyor gibi bir sıkıntı var

Ben plaka iç aydınlatma ve sarı amerikan park için yardım bekliyorum :)

Sent from my D6503 using Tapatalk

Geri
Üst Alt